Magister Edycji I Postprodukcji (EPP)

London South Bank University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Edycji I Postprodukcji (EPP)

London South Bank University

MA w zakresie edycji i postprodukcji (EPP) oferuje możliwość studiowania w niepełnym wymiarze godzin w wieczory i kilka weekendów przy użyciu naszych specjalnie zbudowanych, wyjątkowych urządzeń medialnych w Elephant Studios w LSBU.

Nauczanie jest prowadzone przez profesjonalistów z branży i kładzie nacisk na profesjonalny przepływ pracy zespołowej oraz role całego personelu w dziale edycji w kontekście produkcji filmów cyfrowych. Zakres tematyczny obejmuje: pracę z formatami nagrywania kamer cyfrowych kin (np. Formatem Arri w Log C), klasyfikacją kolorów, platformami do produkcji i dostarczania materiałów audio.

Kurs oferuje głęboką ekspozycję na umiejętności, wiedzę i kreatywność wymagane, aby uzyskać bezpieczne przyczółki w konkurencyjnym świecie edycji i postprodukcji (EPP). Naszym celem jest przygotowanie do pracy absolwentów studiów podyplomowych, którzy mają wiedzę i doświadczenie niezbędne do podjęcia kariery w trudnym kontekście branż kreatywnych, dostarczając umiejętności zawodowych w zakresie pracy niezależnej, przedsiębiorstw i nowych modeli ekonomicznych dla branż kreatywnych.

MA jest przeznaczona dla studentów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, poszerzać doświadczenie i nawiązywać nowe kontakty, jednocześnie rozwijając swoją karierę zawodową w branży.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

Moduły są pobierane w ciągu roku na studia stacjonarne i ponad dwa lata na studiach niestacjonarnych.

 • Sztuka edycji (40 kredytów)
 • Efekty wizualne i kompozycja (20 kredytów)
 • Rola edytora (40 kredytów)
 • Klasyfikacja i wykończenie (20 kredytów)
 • Edycja i postprodukcja: Duży projekt (60 kredytów)


Możliwość zatrudnienia

Naszym celem jest stworzenie absolwentów gotowych do podjęcia pracy, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do rozpoczęcia kariery zawodowej w trudnym kontekście branż twórczych, dostarczając profesjonalnych umiejętności praktycznych w zakresie pracy niezależnej, przedsiębiorstw i nowych modeli ekonomicznych dla branż kreatywnych.

MA jest przeznaczona dla studentów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, poszerzać doświadczenie i nawiązywać nowe kontakty, jednocześnie rozwijając swoją karierę zawodową w branży.


Usługa zatrudnienia

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Miejsca docelowe

Zdobywanie doświadczenia zawodowego poprzez praktyki zawodowe i staże jest ważne i mamy silne powiązania z przemysłem. Kurs daje możliwość nawiązania współpracy z partnerami branżowymi. Studenci niedawno zakończyli praktyki w Scoop Films, TRAAC Films, ITV i innych.


Udogodnienia


Studio filmowe i scena dźwiękowa

Studio Filmowe to pokój o podwójnej wysokości z siatką oświetleniową, kontrolą oświetlenia DMX, zielonym tłem ekranu, klimatyzacją, zieloną przestrzenią (do makijażu i garderoby) oraz izolacją dźwiękową do wykorzystania jako scena dźwiękowa.


Edytowanie pakietów

Siedem zestawów montażowych idealnie nadaje się do edycji wideo, dźwięku i nagrywania szybkich podkładów głosowych. Wszystkie apartamenty są połączone siecią z ultraszybką siecią 10Gb / s, co umożliwia edycję i ocenianie, a także szybkie udostępnianie plików produkcyjnych.


Klasyfikacja Suites

The Grading Suites mają neutralną kolorystykę ścian i oświetlenie, aby zapewnić optymalne warunki dla kolorysty. Pakiet premium (Grading Suite 1) zawiera skalibrowany ekran Dolby, aby zapewnić idealne warunki.


Studio dźwiękowe

Sound Studio oferuje kontrolę i salę koncertową, idealną do postprodukcji, miksowania i nagrywania małych zespołów. Oba pokoje są izolowane akustycznie i izolowane.


Screening Cinema

To 36-miejscowe kino ma projektor 4K i odtwarzanie dźwięku 5.1 i jest idealne do podglądu prac produkcyjnych, zanim trafią do publicznej wiadomości.


Mac Lab

The Elephant Studios w LSBU Mac Lab jest wyposażony w Quad-Core i MacPros z dwoma procesorami graficznymi, dostępne dla warsztatów z multimediami cyfrowymi i bez nadzoru pracy studenckiej.


Nauczać i uczyć

Będziesz uczyć doświadczonych wykładowców i wizytujących nauczycieli, którzy łączą swoje nauczanie z pracą w branży EPP.

Zajęcia prowadzone są w pakietach edycyjnych, studiach i laboratoriach w obiekcie Elephant Studios w LSBU. Istnieją pokoje projektowe do niezależnej i wspólnej pracy.

Indywidualne i grupowe samouczki wspierają naszych uczniów w każdym module, a my używamy Moodle jako naszego Wirtualnego Środowiska Nauczania (VLE).

Studenci mogą pracować nad projektami z VFX w dziale Creative Technologies i SFX w School of Engineering.


Korepetycje

Jako student licencjatu Arts and Creative Industries, w ciągu pierwszych trzech tygodni w LSBU otrzymasz wyznaczonego opiekuna. Rolą Twojego nauczyciela jest być twoim głównym kontaktem do akademickiego i zawodowego wsparcia rozwoju.

Twój opiekun pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas w LSBU, udzielając porad i wskazówek dla innych źródeł wsparcia na uniwersytecie.

Twój nauczyciel powinien być pierwszą osobą na uniwersytecie, z którą rozmawiasz, jeśli masz trudności, które mają wpływ na twoją pracę. Mogą to być problemy akademickie, finansowe, zdrowotne lub innego rodzaju.

Twój nauczyciel będzie utrzymywał z tobą kontakt podczas kursu i możesz skontaktować się ze swoim opiekunem, aby uzyskać dodatkowe spotkania lub wsparcie przez e-mail.


Wymagania wstępne

 • Brytyjski dyplom z wyróżnieniem (2: 2 lub wyższy) w odpowiednim temacie; lub
 • Równoważna kwalifikacja; lub
 • Odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Zaleca się praktyczne doświadczenie z oprogramowaniem EPP i edycją, ale nie jest to niezbędne do wejścia na kurs.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,500 GBP
Pełna opłata za brytyjski / UE: 7500 £; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / UE: 3333.33 £; Opłata międzynarodowa: 583,33 £
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą