Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Przygotuj niemowlęta dla przedszkolaków do sukcesu akademickiego

Opracuj drogę uczenia się dla młodzieży od urodzenia do ośmiu lat w programie Master of Education (MEd) w programie Early Childhood Education. Oferowany przez Grand Canyon University (GCU) Kolegium Edukacji, to mistrzowie w programie nauczania wczesnego dzieciństwa zapewnia szeroki nacisk nauczania. Rozwój badań nad dzieckiem i wczesne interwencje dzieci od urodzenia do przedszkolaków i opanowanie wiedzy potrzebnej do uzyskania licencji na nauczanie K-3.

Ten stopień magistra w zakresie edukacji wczesnoszkolnej jest idealny dla osób zajmujących się karierą zawodową i innych osób, które interesują się dziedziną edukacji. Naucz się pojęć, które pozwolą Ci nauczyć i nauczać w XXI wieku. W GCU dostępne są liczne możliwości, aby zastosować naukę. Doświadczenie w terenie oraz elementy nauczania studentów w całym programie narażają Cię na różne grupy wiekowe i pracują z młodzieżą o różnym stanie rozwoju i intelekcie.

Programy prowadzące do certyfikacji nauczycieli mogą wymagać godzin praktycznych, egzaminów państwowych, nauczania studentów oraz zalecenia instytucjonalnego od GCU. Jeśli jesteś zapisany do programu MEd wczesnego dzieciństwa, musisz ukończyć osiem tygodni nauki w domu przed urodzeniem do przedszkola i osiem tygodni w klasie K-3.

Stopień Outcomes

Naucz się umiejętności skutecznego nauczania wczesnego dzieciństwa

W programie magisterskim w programie edukacji na wczesnym dzieciństwie koncentrujesz się na tematach, które pomagają młodym umysłom rozwijać podstawy do wczesnego kształcenia. Przeglądasz badania nad rozwojem i rozwojem dziecka oraz nauczyć się sposobów pomiaru mistrzostw. Zbadaj wskazówki i aktywność dziecka podczas praktyk stażowych w wieku od urodzenia do przedszkolaków iw ustawieniach K-3. Po pomyślnym ukończeniu zajęć i wymaganiach państwa, mistrzowie programu wczesnego dzieciństwa mogą prowadzić do nauczania licencjonowania.

Czego nauczysz się

Zapoznaj się z naszym programem nauczania wczesnej edukacji

W tych mistrzów w programie internetowym edukacji dzieciństwa nauczyciele studiują takie tematy, jak:

  • Metody nauczania dla wyjątkowych słuchaczy języka obcego i nie anglojęzycznego
  • Techniki zaangażowania i zarządzania w klasie
  • Czynności rozwojowe i metody oceny
  • Rozwój programów nauczania i nauczanie języków, matematyki, nauki, zdrowia, nauki społecznej i sztuki

Wyniki kariery

Zostań najlepszym nauczycielem

Wspólne zadania związane z kształceniem nauczycieli edukacji przedszkolnej obejmują nauczycieli przedszkolaków, dyrektorów przedszkolaków, specjalistów ds. Rozwoju dzieci, dyrektora szkoły i adwokata edukacji. Potencjalnymi miejscami pracy są publiczne i prywatne szkoły podstawowe, banery dzienne, centra edukacji wczesnoszkolnej i agencje pomocy społecznej.

Uwaga: ten program został niedawno poprawiony. Dane statystyczne dotyczące tego programu przed jego zaktualizowaniem wskazywały, że 76 procent studentów ukończyło studia na czas (w ciągu 25 miesięcy) i ukończyło mediany dług pożyczki w wysokości 32.791 dolarów.

Lokalizacje programowe

w Internecie

Prowadzenie edukacji nowej generacji ze stopniem internetowego z Grand Canyon University. Zarabiaj swój stopień z wygody i elastyczności z kursów internetowych, które umożliwiają naukę w dowolnym miejscu. GCU oferuje najbardziej doświadczonego lidera w dostarczaniu studia online. członkowie wydziału w pełnym wymiarze godzin oraz w pełni wyszkolonych instruktorów pomocnicze, wyposażone silnych środowisk akademickich i praktyczne doświadczenie w swoich dziedzinach, wspierać Cię na każdym kroku sposób. Zaprojektowany z kariera zawodowa zorientowanych na uwadze, nasze zajęcia on-line zapewniają kameralną atmosferę, która stymuluje wciągające i wymagające dyskusji. Wybierz jedną z naszych programów w całej uczelni, w różnych obszarach zatrudnienia wysokiego popytu. Zajęcia zaczynają się często.

Wieczór

programy wieczorne Grand Canyon Uczelni zaspokoić wymagania profesjonalistów pracujących, którzy preferują środowisko uczenia się w swojej osobie. Nasze zajęcia nocne spotkać tylko raz w tygodniu i oferuje interakcji i dyskusji typowego kolegium klasie. Nocne zajęcia przeznaczone są dla określonej liczby studentów, zapewniając ciepłą i pielęgnowaniu środowiska sprzyjającego niezwykle doświadczenia. W kohorcie wieczorem, można przejść za pośrednictwem studia z tymi samymi kolegami kariery poglądach, dając okazję do sieci i stworzyć relacje, które wykraczają poza klasą. Zajęcia zaczynają się często w różnych miejscach, w tym naszego głównego kampusu.

Http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

Http://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 51 więcej kursów w Grand Canyon University »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa