Magister doradztwa

Informacje ogólne

Opis programu

Magister Poradnictwa

Master of Poradnictwo jest światowej sławy stopień poradnictwo. Uznawany powszechnie za pierwszego stopnia wprowadzić program w całości w terapii narracyjnej, jest to okazja do rozwijania umiejętności zawodowych dobrze zakorzenione w teorii konstruktywizmu.

master-of-poradnictwo

Magister Poradnictwa (MCouns) ustala się jako stopień flagowego że widział 92% absolwentów w ciągu ostatnich sześciu lat zysk pomyślnego zatrudnienia.

Stopień jest specjalnie przeznaczony do profesjonalnych doradców lub nadzorującymi zainteresowanych ról kierowniczych w Nowej Zelandii doradztwa zawodu.

Program posiada kluczową ostrość nauczanie o dostarczanie doświadczeń, w których można dalej rozwijać swoje zawodowe postaw, wiedzy i kompetencji w zakresie doradztwa, lidera grupy, mediacji i badań praktyka. Będziesz skończyć z wysokiego poziomu wiedzy i zrozumienia poprzez praktykę narracyjnej program ten jest znany.

Przez ostatnie 20 lat, nasi pracownicy dydaktyczne były aktywne w promowaniu terapii narracyjnej, zaczynając personel książka produkowane nazywa Narrative Therapy w praktyce. Dziś Waikato jest uważana za lidera w tej dziedzinie z wielu publikacji krajowych i zagranicznych produkowanych każdego roku.

Ten znakomity reputacja rozciąga się także na naszej kwitnącej doktoranckich programu doradczego.

Dodać do rozpoczęcia tego lata z Poradnictwa i kontekstach HDCO549 - 17s (BLK)

Wyniki nauki

Jako absolwent programu MCouns, będzie opracowali kompetencje w praktykach poradnictwa i ustanowił solidne zrozumienie filozoficznych i etycznych kwestii dotyczących praktyki zawodowej doradczej.

Dowiesz się, jak angażować się krytycznie o koncepcjach teoretycznych i badań, które leży u podstaw praktyki doradztwa i wiedzy o kontekście zawodowym, w którym pracujesz.

Nie tylko będzie można dostać się z dobrze przegubowego pozycji teoretycznej i refleksyjnej postawy zawodowej w pracy doradczej twoje studia, będziesz również uzyskać uznane kwalifikacje do członkostwa w Nowej Zelandii Stowarzyszenia Doradców.

Możliwości zawodowe

 • praktyki NGO służbie społecznej
 • Hospicjum
 • Praktyka prywatna
 • Poradnictwo rodzinne i relacje
 • Korekt i Kuratorów
 • usługi młodzieżowe
 • wspomagania rozwoju zawodowego
 • Duszpasterstwo

doświadczenie kulturowe

Manākitanga (gościnność i troska) jest oferowana przez Tangata Whenua, ludzie tej ziemi, którzy otwierają przestrzeń dla współpracy, z zamiarem tkania wiedzy i praktyki kulturowe w kształtowaniu naszego programu edukacyjnego doradcą. Znaczące składki obejmują węzłów, połączeń, NOHO marae i wizyt w następującym marae:

 • Te Kohinga Marama Marae na Uniwersytecie Waikato (w ciągu nocy noho)
 • Maniaroa Marae w Mokau (tygodniowy pobyt z warsztatów i prezentacji)
 • Parihaka (wizyta poznać Maorysów biernego oporu do konfiskaty ziemi).

Praktyczne doświadczenie

papiery zawodowe oferują studentom możliwość być obsługiwany doświadczenie zawodowe w ustawieniach społeczności i czy edukacji. Podejmowane są wysiłki w celu zaspokojenia odpowiedzi do indywidualnego studenta konkretnego tła i zawodowych celów edukacyjnych.

staże praktyka

W celu uzyskania miejsca w programie, studenci muszą być w stanie wykazać związek z pracy społecznej opartej doradczej lub szkole lub służby zdrowia psychicznego, które dadzą im dostęp do odpowiedniego umieszczenia praktyka.

Uczniowie muszą mieć zobowiązanie do ciągłego odpowiednim nadzorem profesjonalnego. Jednak uczniowie nie ustanawia żadnej formalnej umowy z agencją, dopóki nie zostały wybrane do Programu Edukacji doradca i otrzymaliśmy wszystkie niezbędne informacje na temat praktyk praktyka.

Na ogół studenci w pierwszym roku programu w pełnym wymiarze czasu ukończenia 200 godzin w profesjonalnym otoczeniu poradnictwo i kompletne 80 godzin doradztwa. Będą angażować się w profesjonalnego nadzoru *. Osoba nadzorująca musi być członkiem organizacji zawodowej pomagając takim jak NZAC, NZASW, NZPsS lub NZAP. Studenci muszą angażować się w minimum 16 sesji nadzoru, w każdym z referatów praktyka. Uczniowie powinni pamiętać, że członkostwo NZAC teraz wymaga nadzoru z doświadczonym NZAC posła.

W drugim roku realizacji programu w pełnym wymiarze czasu, w którym praktyka obejmuje 450 godzin w ustawieniach doradczych. Maksymalnie trzy miejsca docelowe mogą być ustawione.

Uwaga: Wybrani kandydaci będą całkowicie odpowiedzialne za ustanowienie odpowiedniego miejsca docelowego w celu spełnienia wymagań praktyka doradztwa dla różnych papierów.

* Nie może być koszt zaangażowany.

Dopuszczenie i rekrutacja

Proszę pamiętać, że jest to proces selekcji dla MCouns. Więcej informacji na waikato.ac.nz/go/master-of-counselling

Ostatnia aktualizacja May 2017

Informacje o uczelni

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Czytaj więcej

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Pokaż mniej
Hamilton , Tauranga + 1 Więcej Mniej