Magister cyfrowego biznesu

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Digital Business Waikato jest wyjątkowy w Nowej Zelandii, ponieważ skupia się na technologii cyfrowej z perspektywy zarządzania. Jeśli zależy Ci na karierze jako doświadczony menedżer ds. Technologii, ten pionierski program przyniesie ci hołd na czasie z teorią i praktyką handlu elektronicznego i cyfrowego biznesu.

Zdobędziesz zaawansowane umiejętności w zakresie tego, w jaki sposób najnowsze technologie cyfrowe rewolucjonizują operacje biznesowe i zmieniają sposób, w jaki wchodzimy w interakcję z klientami i dostawcami w większości branż. Na przykład nawet rolnictwo jest teraz siedliskiem cyfrowej innowacji, ponieważ dane geoprzestrzenne mogą łączyć to, co kupujemy od supermarketu z konkretnymi wybiegami, drzewami lub winoroślami.

Nasi uczniowie mogą zapoznać się z nowoczesnymi technologiami biznesowymi i zdobyć kluczowe umiejętności zarządzania w wiodących strategiach cyfrowej transformacji dla organizacji. Będziesz mieć również możliwość odbycia stażu branżowego w okresie letnim.

W tym stopniu poznasz takie tematy, jak przetwarzanie w chmurze, duże zbiory danych, komputery przenośne, technologia beacon, grywalizacja, media społecznościowe, analiza biznesowa, analityka w czasie rzeczywistym, marketing globalny, konsumeryzacja IT, usługi lokalizacyjne, integracja łańcucha dostaw zautomatyzowana logistyka, usługi e-administracji i wirtualna komunikacja zespołowa.

W społeczeństwie, które ma obsesję na punkcie wszystkiego, co inteligentne i mobilne, branże i firmy, które nie nadążają za tymi nowymi technologiami, staną się coraz bardziej nieistotne.

Uczniowie mogą uczęszczać na zajęcia w klasie na kampusie w Hamilton lub wybrać naukę online z dowolnego miejsca w Nowej Zelandii.

Profesjonalny strumień

Jeśli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę o biznesie cyfrowym i przygotować się do kariery zawodowej, ten strumień jest dla Ciebie.

Obejmuje staż branżowy (8-13 tygodni w okresie letnim) pracujący nad prawdziwymi projektami w wybranej organizacji, w Nowej Zelandii lub za granicą. Ma to na celu przyspieszenie Twojej kariery poprzez zdobycie praktycznego doświadczenia i pomoc w utrwaleniu bazy wiedzy.

Będziesz także wypełniał projekt badawczy dotyczący problemu lub możliwości związanych z biznesem cyfrowym.

Jeśli chcesz, możesz studiować profesjonalny strumień online - idealny dla osób pracujących w pełnym wymiarze godzin. Wszystkie interakcje z personelem i studentami będą odbywać się online.

Strumień badań

Przeprowadź dogłębne badania w specjalistycznym obszarze cyfrowego biznesu, który naprawdę Cię interesuje.

Ten strumień może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli interesuje Cię dalsze studia akademickie, takie jak doktorat lub ewentualna dalsza kariera naukowa. Zajmiesz się najnowszymi badaniami i zdobędziesz doświadczenie w zakresie zastosowania technologii cyfrowych w kontekście biznesowym.

Waikato ma międzynarodową renomę

Będziesz się uczyć w Waikato Management School, a Triple Crown międzynarodowej szkole biznesu akredytowane przez EQUIS, AMBA i AACSB od 2005 roku. Jest to globalny wzorzec doskonałości w nauczaniu i badaniach, osiągnięty przez mniej niż 1% światowych szkół biznesu.

Możliwości zawodowe

 • Digital business manager
 • Analityk biznesowy
 • Menadżer projektu
 • Systemy dewelopera
 • Menedżer systemów internetowych
 • User experience manager
 • Specjalista ds. Marketingu cyfrowego
 • Architekt produktu

Kryteria przyjęcia

Zachęcamy do składania wniosków od szerokiego grona absolwentów. Nawet jeśli nie spełniasz poniższych kryteriów, porozmawiaj z nami, aby omówić opcje, ponieważ wszystkie aplikacje będą rozpatrywane indywidualnie.

Aby ubiegać się o MDigiBus, musisz mieć:

 • Dyplom licencjata, dyplom z wyróżnieniem lub podyplomowe (co najmniej 120 punktów) w odpowiedniej dziedzinie tematycznej, takie jak handel elektroniczny, biznes / zarządzanie lub informatyka / informatyka.
 • W niektórych przypadkach możesz zostać wzięty pod uwagę, jeśli masz odpowiednie doświadczenie zawodowe w dziedzinie IT, technologii cyfrowej lub biznesu; lub w oparciu o zasługi akademickie. Może się jednak okazać, że będziesz musiał najpierw wypełnić kilka kwalifikujących się dokumentów.
 • Studenci zagraniczni muszą mieć równoważne kwalifikacje z uznanej uczelni i spełniać wymagania języka angielskiego dla absolwentów / studiów podyplomowych.
 • Aby wejść do profesjonalnego strumienia MDigiBus, musisz uzyskać co najmniej średnią ocen B-minus za poprzednią kwalifikację.
 • Aby wejść do strumienia badawczego MDigiBus, musisz uzyskać co najmniej średnią ocen B za poprzednią kwalifikację.
 • Dopuszczenie do programu nie oznacza automatycznie przyjęcia do poszczególnych artykułów i może być konieczne wcześniejsze wypełnienie niektórych wstępnie wymaganych dokumentów.

Wymagania języka angielskiego

Wymagania dotyczące języka angielskiego dla studentów zagranicznych:

 • ogólny wynik IELTS wynoszący co najmniej 6,5, w tym co najmniej 6,0 w przedziale pisania, lub
 • wynik TOEFL iBT (w oparciu o Internet) co najmniej 90 punktów, z wynikiem co najmniej 22 punktów pisania, lub
 • klasa B lub lepsza na poziomie 8 w świadectwie ukończenia akademickiego angielskiego, lub
 • ogólny wynik C (z co najmniej C w zespole pisania) w certyfikacie Foundation w języku angielskim dla celów akademickich, lub
 • ogólny wynik PTE Academic co najmniej 65, nie mniej niż 58 na każdą umiejętność komunikatywną.
Ostatnia aktualizacja Lis 2017

Informacje o uczelni

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Czytaj więcej

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Pokaż mniej
Hamilton , Tauranga + 1 Więcej Mniej