Magister cyberpsychology

Informacje ogólne

Opis programu

Nasz stopień magistra Cyberpsychologii umożliwi Ci rozwinięcie odpowiednich umiejętności akademickich i zawodowych, aby rozpocząć karierę w dziedzinie cyberpsychologii, psychologicznego badania Internetu i technologii cyfrowych. Eksperci z dziedziny cyberpsychologii, Internetu i technologii zapewnią kurs.

Kurs przeznaczony jest dla absolwentów psychologii i absolwentów innych pokrewnych dyscyplin, na przykład mediów czy informatyki. Może być interesujące, jeśli chcesz kontynuować karierę w cyberpsychologii, w jakiejkolwiek organizacji wykorzystującej dowolną formę cyberpsychologii (tj. Obecności w internecie) lub w badaniach naukowych lub w środowisku akademickim.

Studenci zdobędą nieocenione doświadczenia z pierwszej ręki poprzez ukończenie ośmiu tygodni nauki na uczelniach jako cyberpsycholog w przemyśle komputerowym lub innym profesjonalnym miejscu pracy. Będziesz także korzystać z porad i doradztwa zawodowego przez cały czas trwania kursu. Ten stopień jest dostępny zarówno jako opcja pełnoetatowa, jak i niepełny.

Dlaczego warto wybrać magisterskie Cyberpsychologie?

Kurs będzie stanowił podstawę dla kolejnego etapu rozwoju akademickiego i zawodowego oraz solidne ramy kariery zawodowej w dziedzinie cyberpsychologii lub zawodu sprzymierzeńców.

Opracujesz swoją wiedzę na temat teorii i praktyki cyberpsychologii oraz zbadam kwestie etyczne, kulturowe, polityczne i prawne powstające w praktyce i badaniach cyberpsychologicznych. Będziesz także mógł zdobyć cenne doświadczenie w praktyce cyberpsychologicznej poprzez możliwość uczenia się w oparciu o pracę i zakończy projekt badawczy wybranego przez Ciebie tematu cyberpsychologii.

Wspierające i aktywne środowisko badania

Przez cały czas będziesz korzystać z nauczania opartego na wiedzy. Dowiedz się więcej o naszych badaniach psychologicznych.

Psychologia w NTU ma ugruntowaną międzynarodową renomę badań i jest jednym z najważniejszych pionów w REF 2014 rankingach badawczych. 2014 Ocena wykazała również:

 • 100% naszego wpływu na badania jest na arenie międzynarodowej doskonałe, a 73% jako światowe.
 • Nasz wpływ badania i wynik jest najwyższy z dowolnego brytyjskiego wydziału psychologii równorzędnego środowiska badawczego.
 • 60% naszych wyników badań uznano za doskonałe na arenie międzynarodowej lub na świecie w REF 2014.

Praca

W trakcie całego kursu otrzymasz wsparcie i mentoring kariery indywidualnie. Zespół kursów ma obecnie linki do różnych organizacji, takich jak National Game Arcade, Confetti Media Group, ICN, Holovis International, Fuzzy Frog, British Aerospace i Marconi Electronic Systems, Redsock, Esendex i Boom Online.

Po ukończeniu magistra Cyberpsychologia będziesz w stanie krytycznie ocenić i zastosować kluczowe cechy badań i praktyk cyberpsychologii. Świadomość własnych doświadczeń i charakterystyk informuje Twoją wiedzę i umiejętności związane z nauką i praktyką cyberpsychologii, a doświadczenie w nauce opartej na pracy w środowisku cyberpsychologii będzie podstawą do rozwijania kluczowych umiejętności w zakresie zatrudnienia, w tym pracy zespołowej i skutecznej komunikacji.

Ponieważ Cyberpsychologia magisterska jest wysoce multidyscyplinarna, otwiera szeroki zakres opcji kariery, ponieważ ma zastosowanie i znaczenie każdej organizacji z obecnością w sieci. Obszary, na których mogą pracować absolwenci, mogą obejmować:

 • hazard
 • sieć społecznościowa
 • Serwisy randkowe online
 • Testowanie użyteczności
 • Konsultacje z mediami
 • bezpieczeństwo cybernetyczne
 • Wirtualna rzeczywistość
 • aplikacje mobilne
 • Online
 • projekt
 • Marketing online
 • Sklep internetowy
 • dziennikarstwo
 • Badania
 • edukacja
 • opieka zdrowotna
.

Wymagania kwalifikacyjne

 • Musisz licencjat (minimum 2,2) w psychologii lub dyscyplinie pokrewnej, takiej jak nauka społeczna, pielęgniarstwo, praktyka zdrowotna, prawo lub inne uznane kwalifikacje równoważne.
 • Wnioskodawcy bez takich kwalifikacji będą rozpatrywane indywidualnie, ale będą musieli zademonstrować, w jaki sposób ich doświadczenia i wiedza oraz / lub kwalifikacje zawodowe (takie jak RMN, RN) umożliwiły im studiowanie tego kursu na poziomie magisterskim w ich osobistym oświadczeniu.
 • Formularz wniosku wymaga pisemnego oświadczenia, w którym powinieneś zarysować powody, dla których chciałbyś podjąć Cyberpsychologię mgr inż. Będziemy szukać, aby upewnić się, że masz solidną uzasadnienie przystąpienia do kursu opiera się na realistycznej ocenie materiałów, które mają być badane i pokrewnych dziedzinach prawa. Uważa się, że odpowiednia wiedza teoretyczna, doświadczenie zawodowe lub zainteresowanie pracą w dziedzinie cyberpsychologii jest korzystna, a także osobiste atrybuty, takie jak zainteresowanie technologią i dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi, które są niezbędne do kariery w cyberpsychologii.
 • Kandydaci, którzy odniosą sukces, po dokonaniu oceny swojego formularza zgłoszeniowego przez zespół kursu zostaną zaproszeni na rozmowę z członkami zespołu. Może to obejmować ukończenie testów psychometrycznych, zadanie oparte na problemach i / lub pracę grupową.
 • Wymagania wstępne w języku angielskim: skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Opłaty i finansowanie

Więcej informacji na temat opłat i możliwości finansowania odwiedzić www.ntu.ac.uk/s3fees~~dobj

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Czytaj więcej

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Pokaż mniej