Biotechnologia staje się coraz ważniejszą rolę w wielu gałęziach przemysłu, w tym medycyny, diagnostyki, rolnictwa, ochrony środowiska, technologii żywności i technologii, zasobów odnawialnych. Bioinformatyka jest ekscytujący obszar nauki, koncentrując się na styku biologii molekularnej i technologii informacyjnej. To wykorzystuje moc obliczeniową do rozwiązywania problemów biologicznych i medycznych.

Jest to unikalny kurs na bazie laboratorium, które ma na celu przekazanie Państwu umiejętności będziesz potrzebne do osiągnięcia sukcesu w szybko rozwijającej się dziedzinie biotechnologii. Program obejmuje kluczowe elementy biotechnologii i manipulacji molekularnych danych biologicznych.

Oczywiście ma silny nacisk na badania i oferuje możliwość pracy w laboratorium specjalnie zaprojektowanej, wziąć udział w wizytach przemysłu i udziału w mutlitple cotygodniowych practicals ci.

Wymagania Język angielski

IELTS (Academic): minimalny wynik 6,5 bez indywidualnego zespołu uzyskasz mniej niż 6,0. TOEFL Papierowe: minimalny wynik 575 (minimalny wynik 5 gwiazdek w teście z języka angielskiego).

TOEFL w oparciu o Internet: minimalny wynik 80 z minimalnymi dla lustrzanek 18, szer. 22.

La Trobe Melbourne (ELICOS): Zakończenie angielski na dalsze studia na zaawansowanym etapie 6B La Trobe Melbourne z minimum 60 procent ogólnej i 60 procent na egzaminie końcowym. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową La Trobe Melbourne.

Angielski jako język nauczania w badaniach trzeciorzędowych może zostać przyjęta.

Proszę zwrócić uwagę: Angielski jako język wykładowy w poprzednim badaniu nie będą przyjmowane jako podstawa przyjęcia (angielski) dla kursów w przypadku gdy zatwierdzony wymóg wynik testu jest wyższa o IELTS 6.5 bez wynik zespołu niższa niż 6,0. Pearson Test z angielskiego (Academic) (PTE): minimalny wynik 64 bez komunikatywnej umiejętności uzyskasz mniej niż 59.

Cambridge Certificate Advanced języku angielskim (CAE): klasa B lub wyższej.

Cambridge Certificate of Proficiency in angielski (CPE): klasy C lub wyższej.

Lub zatwierdzony odpowiednik międzynarodowej.

Akademickich wymagania wstępne

Australijski licencjat z co najmniej drugiego roku biologii na poziomie szkoły wyższej, lub zatwierdzonego odpowiednik międzynarodowej.

Dodatkowe informacje

Możesz wyjść z Graduate Diploma w Biotechnologii i Bioinformatyki po ukończeniu pierwszego roku, ale tylko jeśli nie zdecydują się przejść do drugiego roku.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 13 więcej kursów w La Trobe University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty