Witamy Magisterów mediateka i program technologie informacyjne w UCA. Program Biblioteka Mediów i Technologii Informacyjnych jest uznanym w kraju przez Amerykańskie Stowarzyszenie Bibliotek Szkolnych w przykładowym programie biblioteki szkolnej w Stanach Zjednoczonych z 99% PRAXIS II zawartości kursu przejścia w szkole mediateka, program libm posiada jeden z największych programów podyplomowych dla Bibliotek szkolnych w stanie Arkansas.

Informacje ogólne o programie

Celem programu studiów doktoranckich w mediateka i technologie informacyjne jest przygotowanie osób do pozycji zawodowej w różnych informacji i placówkach oświatowych. Program Biblioteka Mediów i Technologii Informacyjnych, znajdującej się w Wydziale przywództwo, jest przeznaczony dla osób, które mogą być (1) Praca planowania w szkole centrów multimedialnych biblioteki w podstawowych, średnich i poziomów wtórne rejonowych oraz w regionalnych spółdzielni oświatowych lub, (2) planowania kariery jako dzieci i młodzieży w bibliotekarzy publicznych, uczelni i specjalnych ośrodków informacyjnych.

Na terenie kampusu znajdują się wymagania dotyczące programu libm na program studiów powiązanej tutaj.

Libm Program Application Deadline

Terminy:

  • 01 sierpień = Spadek
  • 01. grudnia = Wiosna
  • 01 maja = Lato
  • * Wniosek o przedłużenie terminu może zostać przyznane.

Informacje dla kandydatów na studia

Program Biblioteka Mediów i Technologii Informacyjnych jest zbudowany na przewodnich zleceniodawców AASL za Empowering uczących standardów programowych Amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Szkolnych i standardów programowych do szkoły mediateka przez stan Arkansas. Stopień libm składa się z 36 godzin semestr kredytu absolwent tym składnikiem Practicum. Program libm może być zakończona w ciągu dwóch lat, a 95% kursów są dostępne w Internecie.

Potencjalni studenci są zobowiązani do złożenia wniosku do Graduate School Graduate School, a także ich ocenę GRE (ETS) kopię aktualnego pozwolenia na nauczanie lub Praxis I wyniki, a ich zapisy kolegiaty.

Test Program studiów dostępny jest tutaj oraz na stronie Resources Student Departamentu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 24 więcej kursów w University of Central Arkansas »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Duration
36 godziny
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- patrz tabela poniżej ceny Czesne Koszt i opłaty
Wg lokalizacji
Wg daty