Rozpocznij swoją karierę w dziedzinie wysokiego popytu of Business Analytics

Możliwości w zakresie analiz biznesowych eksplodowały jako główne organizacje przyjęły strategie oparte na danych i technologii koncentruje całej niemal każdej branży. w Wake Forest Master of Science in Business Analytics (narzędzia MBSA) programuDowiesz się zaawansowanych metod transmisji danych stosowane w całym funkcji począwszy od finansów do obrotu w odniesieniu do operacji i zasobów ludzkich. Rozwijamy rozwiązują problem, który może trwać danych z wglądem na uderzenia i może wnieść wartość dodaną do każdej organizacji, od pierwszego dnia.

Najważniejsze informacje o programie:

 • Skoncentrować się na projektach uczenia empirycznych z naszymi partnerami korporacyjnymi oraz w klasie wykorzystaniem rzeczywistych danych detalicznych z naszej wyjątkowej Centrum partnerstw korporacyjnych Retail Innovation.
 • Odróżnić się poprzez budowanie lepszej komunikacji, pracy zespołowej i umiejętności przywódczych i zrozumienie odpowiedzialnego i etycznego wykorzystywania danych do podejmowania lepszych decyzji.
 • Nacisk na szkolenie na całej gamy metod analitycznych z silnym wiedzy biznesowej z innowacyjnych kursów takich jak wskaźników biznesowych i Analytics w sali konferencyjnej.
 • Wake Forest School of Business został zaprojektowany program narzędzia MBSA z wejściem naszych partnerów korporacyjnych w celu zaspokojenia ich potrzeb przemysłu. Ich opinia jest jasny - musimy wydajności gotowe analityków, którzy posiadają wiedzę biznesową oraz wyjątkowych umiejętności komunikacyjnych.

Absolwenci Wake programu Forest narzędzia MBSA będzie wyposażony w zbywalne umiejętności cenionych przez najlepszych pracodawców:

 • Umiejętność identyfikowania i definiowania problemów biznesowych, które mogą być rozwiązane poprzez wykorzystanie danych i analityki
<li>Wiedza, ustalenia w&#322;a&#347;ciwej metody analitycznej do rozwi&#261;zania aktualnych problem&oacute;w biznesowych</li>
<li>Fachowo&#347;&#263; do prawid&#322;owego prowadzenia cennych analiz z dog&#322;&#281;bnego zrozumienia metodologii i za&#322;o&#380;e&#324;</li>
<li>Pewno&#347;&#263; siebie i zdolno&#347;&#263; do skutecznego porozumiewania si&#281; na wyniki tych analiz dla wszystkich zainteresowanych stron</li>

Kwalifikacje

Aby kwalifikować się do programu narzędzia MBSA, należy przytrzymać lub realizował stopień licencjata w dziedzinie biznesu, inżynierii, matematyki, ekonomii, informatyki i sztuk wyzwolonych. wymagane jest pomyślne zakończenie zajęć w rachunku i statystyki. Nasz program jest przeznaczony dla absolwentów uczelni z ograniczony lub w pełnym wymiarze godzin, podyplomowego doświadczenia zawodowego.

STEM / OPT Certified

Test Obudź programu Forest narzędzia MBSA jest STEM i wybrać certyfikat, zapewniając ulepszone możliwości zatrudnienia dla studentów międzynarodowych. Łodyga i OPT certyfikaty mogą studenci mogli pracować przez prawie 2,5 roku w Stanach Zjednoczonych podczas pracy z firmami, aby otrzymać wizę do pracy.

Przykłady analiz biznesowych pracy przy dzisiejszych czołowych pracodawców obejmują:

 • Analityk Zarządzania / Konsultant
 • Analityk Danych / Scientist
 • Analityk business intelligence
 • Menedżerowie programowe i marketingowe
 • Specjalista Big Data Analytics
 • Analityk
 • Menedżer usług lub działalności wytwórczej
 • Analityk rynku
 • Business Intelligence i Performance Management Consultants
 • Ceny i Revenue Optimization Analyst
Program prowadzony przez:
Język angielski
Wake Forest University - School of Business

Zobacz 2 więcej kursów w Wake Forest University - School of Business »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
10 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
45,678 USD
pełny rok akademicki
Deadline
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Lipiec 2019
Data końcowa
Maj 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Mar 1, 2020

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Mar 1, 2020
Data końcowa
Maj 2020