Magister administracji publicznej

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Public Administration

Missouri State w Program absolwent administracji publicznej jest akredytowany przez National Association of Schools of Public Affairs i Administracji przez rygorystyczny proces akredytacji krajowego. Spełniania kryteriów przez NASPAA oznacza otrzymasz zasobów niezbędnych do osiągnięcia celów, które Cię interesują.

Absolwenci w programie administracji publicznej są osoby z różnych środowisk akademickich i zawodowych, z których wielu pracuje w pełnym wymiarze godzin i praktykujących specjalistów administratorów publicznych i organizacji non-profit.

Program absolwent administracji publicznej Missouri państwa jest akredytowany przez National Association of Schools of Public Affairs i Administracji przez rygorystyczny proces akredytacji krajowego. Spełniania kryteriów przez NASPAA oznacza otrzymasz zasobów niezbędnych do osiągnięcia celów, które Cię interesują.

Public Affairs. Civic Engagement. Porządku publicznego.

Jako absolwent administracji publicznej magisterskie Missouri State, będziesz w stanie:

  • Kształt polityki publicznej, które korzystają
  • Rozwijać nowe pomysły i strategie radzenia sobie z problemami społeczeństwa
  • Użyj narzędzi niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w sektorze publicznym
  • Popraw swoją karierę

Praktyczne ostrości

Nacisk na praktyczne zastosowanie, w połączeniu z misji spraw publicznych uniwersytet, oznacza, że ​​twoje doświadczenie w administracji publicznej programu absolwent przygotowuje do roli etycznych, kompetencje kulturowe i zajmuje lidera w sektorze publicznym. Można realizować albo tytuł magistra administracji publicznej lub Certyfikat Zarządzania Publicznego.

Diverse wydziału

Zróżnicowany wydziału z osiągnięć w nauce, stypendium i pracy społecznej jest dopasowane przez program, które oferuje możliwość specjalizacji w dziedzinach:

  • Bezpieczeństwo publiczne
  • Lokalne zarządzanie rząd
  • Polityka publiczna

Sukces kariera

Master of Public Administration lub Certificate in Public Management będzie przygotować się do kariery w służbie publicznej i zapewnia rozwój zawodowy dla tych, którzy prowadzą agencje publiczne i organizacje non-profit. Będzie rozwijać wiedzę teoretyczną i analityczną do problemów zarządzania w społeczeństwie demokratycznym, do powiązań między polityką i usług publicznych oraz do relacji między wybranych urzędników i biurokracji.

Przyspieszone Master

Studentów Missouri State, którzy pościg licencjat z nauk politycznych, mogą kwalifikować się do wprowadzenia przyspieszonego programu MPA. Wprowadzając program MPA wcześnie, jesteś w stanie policzyć do 12 godzin kursów podjętych podczas ostatniego roku studiów, zarówno swoim i stopni MPA.

Dlaczego pełna przyspieszone MPA w MSU? Dodać wartość do doświadczeń naukowych i rzeczywistych, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów studiach. Jako student w programie przyspieszonej, intensywnej środowiska umacnia swoją zdolność do prowadzenia organizacji, planowania i realizacji skutecznej polityki i zaspokojenia potrzeb bezpieczeństwa publicznego.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural c ... Czytaj więcej

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural competence and community engagement. Pokaż mniej