Ma w animacji komputerowej 3D

Informacje ogólne

Opis programu

Ta magia w animacji komputerowej 3D jest idealnym podkładem startowym do kariery w szerokim zakresie dyscyplin, takich jak projektowanie koncepcji, animacja postaci i stworów, modelowanie, oświetlenie, takielunek, teksturowanie, komponowanie i symulacja. Ten kurs pomoże ci zdobyć umiejętności potrzebne do pracy w wielu obszarach, w których stosowana jest animacja komputerowa, w tym filmy, animowane funkcje, gry komputerowe, produkcja telewizyjna, reklamy, ilustracja, wizualizacja naukowa, symulacja lotu, środowiska wirtualne, wizualizacje architektoniczne i Media Interaktywne.

Cieszymy się bardzo silnymi powiązaniami z przemysłem, głównie ze względu na wszechobecność absolwentów NCCA w przemyśle filmowym, gier i telewizyjnym. Prowadzimy regularne wykłady dla praktyków odwiedzających, w których będziesz mógł dowiedzieć się o branży 2D i 3D od praktykujących artystów i firm, a także wziąć udział w regularnych kursach mistrzowskich od profesjonalistów. W ciągu ostatnich pięciu lat przyciągnęliśmy jedne z najlepszych studiów efektów wizualnych, animacji i gier z całego świata, aby zaprezentować naszym studentom, dowiedz się więcej tutaj.

Stworzyliśmy profesjonalne środowisko studyjne, w którym otrzymasz własną stację roboczą dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wyposażenie obejmuje również pełny pakiet oprogramowania 2D i 3D zgodnego ze standardami branżowymi, pełne studio Motion Capture, studio telewizyjne High-Definition oraz kreatywną atmosferę, w której współpraca z uczniami z innych kursów magisterskich zapewnia realistyczne ustawienie, pozwalające odkryć, jak to jest pracować inni kreatywni i techniczni ludzie.

Wymagania wstępne:

Stopień doktora honoris causa 2: 2 w dowolnym temacie lub równoważny.

Międzynarodowe wymagania wstępne:

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem: IELTS 6.5 (Academic) lub wyższy.

Szczegóły kursu

Na tym kursie zwykle będą prowadzone zajęcia z udziałem personelu o odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu, dostosowanego do zawartości jednostki. Obejmuje to starszych pracowników akademickich, wykwalifikowanych praktyków zawodowych, demonstrantów, techników i studentów studiów. Będziesz także korzystać z regularnych wykładów gości z branży.

Podstawowe jednostki

 • Moving Image Theory: Zawierająca ogólne elementy teorii obrazu programu, zawiera wykłady o sztuce, nauce, technologii, fotografii cyfrowej, filmach i animacjach, animacjach komputerowych, efektach cyfrowych i grach komputerowych.
 • Projekt grupowy: Pracując z uczniami ze wszystkich trzech kursów podyplomowych (MA3D, MA Digital Effects) przedstawisz koncepcję krótkiego animowanego dzieła.
 • Techniki animacji komputerowej: Ta jednostka ma na celu umożliwienie ci rozwijania umiejętności i wiedzy w zakresie zasad i praktyki animacji komputerowej. Narzędzia programowe i najlepsze praktyki oparte są na teoriach wprowadzonych w jednostce zasad animacji komputerowej.
 • Zasady animacji komputerowej: Będziesz badał podstawowe teorie z zakresu grafiki komputerowej i animacji, równolegle z rozwijaniem praktycznych umiejętności.
 • Zasady animacji komputerowej
 • Zapytanie osobiste: będziesz prowadzić badania w dziedzinach, które Cię interesują. Rozpoczyna się ona na początku kadencji drugiej i jest oceniana na sympozjum badawczym w połowie trzeciego okresu.
 • Projekt magisterski: Czwarty semestr koncentruje się na ukończeniu komponentu magisterskiego twojej edukacji. Ten projekt może być samodzielnym projektem lub kontynuacją grupy projektu. W obu przypadkach możesz pracować sam lub z innymi uczniami. Rok kończy się pokazem animacji komputerowej, który daje możliwość zaprezentowania swojej pracy profesjonalistom z branży i potencjalnym pracodawcom. Zobacz, jak niektórzy z naszych uczniów pracują nad tym, co możesz stworzyć na kursie.

Specyfikacja programu

Specyfikacje programów zapewniają ostateczne zapisy stopni uniwersyteckich zgodnie z wymaganiami Agencji Zapewnienia Jakości. Każdy kurs prowadzący do uzyskania nagrody BU ma specyfikację programu, która opisuje jego cele, strukturę, treść i efekty uczenia się, a także stosowane metody nauczania, uczenia się i oceny.

Kariera

Absolwenci naszych kursów animacji komputerowej są bardzo poszukiwani w branży. Nasi absolwenci pracowali przy wielu głośnych projektach, w tym w filmach takich jak Avatar, Gwiezdne wojny, trylogia Władca Pierścieni, King Kong, Shrek, Strażnicy Ga'hoole, seria o Harrym Potterze, Sucker Punch, Happy Feet, Monsters vs Obcy, James Bond i sędzia Dredd, wśród wielu innych *.

Byli również zaangażowani w animację dla wielu gier komputerowych, takich jak Grand Theft Auto, Crysis 2 i Fable II. Nasi absolwenci pracowali dla najlepszych światowych studiów filmowych VFX i gier komputerowych, w tym Pixar, DreamWorks, EA Games i Sony Picture Image Works *.

W 2016 roku mieliśmy dwóch absolwentów, którzy zdobyli nagrody za swoją pracę:

 • Mark Ardington zdobył Oscara za pracę przy "Ex Machina"
 • BAFTA trafiła do Paula Kavanagha i zespołu ILM, którzy stworzyli efekty dla "Gwiezdnych wojen: Przebudzenie mocy".

W lutym 2011 r. I 2015 r. Absolwent NCCA, Andy Lockley, otrzymał Oscara za rolę inspektora efektów wizualnych w filmie Christophera Nolana "Incepcja" i "Międzygwiezdne" z szacunkiem; podczas gdy wielu naszych absolwentów, którzy również pracowali nad filmem, uczestniczyło w obchodach.

Ten kurs jest akredytowany przez Creative Skillset i posiada umiejętność Skillset. Osiągając Skillset Kreatywny Zaznacz ten kurs dołącza do grona najlepszych kreatywnych szkoleń i edukacji, jakie ten kraj ma do zaoferowania, możesz być pewny, że przeszedł on rygorystyczny proces oceny przeprowadzony przez ekspertów pracujących w branżach kreatywnych. Tick ​​jest przyznawany tylko tym kursom, które mają najsilniejsze powiązania z branżą, dając ci najlepszą możliwą szansę na udaną karierę.

Będziesz gotowy do różnych ról w sektorze animacji komputerowej 3D po ukończeniu kursu. Niektórzy z naszych absolwentów 3D Computer Animation podejmują takie role, jak:

 • Artysta 3D
 • Artysta
 • Programista
 • Animator postaci
 • Animator techniczny

Branże pracowały w:

 • Animacja
 • Hazard
 • Film
 • telewizja
Ostatnia aktualizacja Lut 2018

Informacje o uczelni

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. Pokaż mniej