Ma / mgr w projektowaniu graficznym

Informacje ogólne

Opis programu

Kursy MA i MD oferują stymulujące i kreatywne środowisko, w którym uczniowie są zachęcani do odkrywania zagadnień koncepcyjnych i teoretycznych. W przypadku IZ odbywa się to za pomocą zapytań opartych na badaniach, podczas gdy MDes kładzie szczególny nacisk. Studenci początkowo dołączają jako studenci MA, ale mają możliwość zarejestrowania się jako kandydaci na MDes w miarę rozwoju kursu.

Uważamy, że myślenie projektowe i badania są podstawą innowacji w projektowaniu. Jako projektant nauka zarządzania złożonymi pomysłami może być kluczem do znalezienia rozwiązań i opracowania strategii, które można zastosować w różnych dziedzinach.

Opierając się na twoich umiejętnościach komunikacyjnych i badawczych, kurs pomoże ci je zastosować do skutecznego rozwiązywania problemów. Poznasz współczesne problemy, takie jak światowe trendy, etyka, płeć i zrównoważony rozwój, łącząc gatunki i odkrywając nowe i pojawiające się technologie tworzenia i komunikacji. Wielka Brytania produkuje światowej klasy projektantów, którzy są poszukiwani na arenie międzynarodowej - nasze kursy MA i MDes mają na celu pomóc Ci zrealizować swoje ambicje w globalnym kontekście.

Jeśli jesteś licencjatem chcącym rozwijać swoje studia - lub profesjonalnym projektantem chcącym usprawnić swoją karierę poza codziennym życiem - nasze podejście do przestrzennego, wizualnego, kinestetycznego i aktywnego uczenia się pomoże rozwinąć Twoje podejście do projektowania i świata wokół ciebie .

Styl nauki

Jako student MA lub projektant graficzny MDes będziesz pracował nad wieloma zadaniami związanymi z projektami i badaniami jako wspólnym doświadczeniem między tymi dwoma programami. Jeśli zdecydujesz się na przejście do MA, będziesz musiał wypełnić pracę dyplomową (60 CATS), podczas gdy dla MD przeprowadzisz główny projekt (60 CATS).

Wymagania wstępne

  • Przynajmniej 2,2 stopnia honoru lub równoważny w temacie związanym z projektem
  • Zazwyczaj przeprowadzamy wywiady i chcemy zobaczyć portfolio prac
  • Studenci z UE i krajów międzynarodowych potrzebują ogólnej oceny IELTS 6.0 (nie mniej niż 5,5 w każdym zespole) lub jej odpowiednika.

Kariera

  • Dyrektor kreatywny
  • Kreatywny strateg
  • Zaprojektuj konsultanta
  • Design strateg
  • Pedagog
  • Konsultant ds. Badań
  • Doktor naukowy
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?.

We welcome international students from around the world. Study??ing in the UK can be a great experience allowing you to meet new people, try new things and experience a new country. Come and join us?. Pokaż mniej
Cheltenham , Gloucester + 1 Więcej Mniej