ma w komunikacji i sztuki zarządzanie

Informacje ogólne

Opis programu

MA w komunikacji i Sztuki Zarządu

&nbsp

Nowy program Advanced koncentruje się na określonych dziedzinach biznesu i sztuki integracji state-of-art podejścia w edukacji do standardów i wymagań biznesowych. Priorytetem jest IT i różne formy edutainment.

&nbsp

Program został opracowany w połowie lat 90-s i nie ma odpowiednika w Rosji. Brak specjalistów w szybko rozwijającej się branży rozrywkowej określa stałe zapotrzebowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Program łączy w działalności gospodarczej i zarządzania dyscyplin z rozwojem specjalnych umiejętności w zakresie komunikacji, PR i sztuki.

Program jest inny, ponieważ ma ważona równowagi godzin zajęć, prowadzonych przez czołowych rosyjskich i międzynarodowych ekspertów, a prawdziwe dzieło sztuki projektu w biznesie (agencje komunikacji, stacje telewizyjne, teatry, orkiestry, festiwali i konkursów, imprez sportowych itp.).Innowacyjne badania w oparciu o następujące:


● pień metod (Creative Labs);

● prace Projektu;

● Na początku działalności firmy;

Działalność badawcza ●.

&nbsp

&nbsp

Twoje korzyści

&nbsp

Studium ● w środowisku kreatywnych i dynamicznych, stworzony przez uczelnię.

● wiedzy i umiejętności nabytych w prawdziwy biznes.

● Szans dla krótkoterminowych studiów za granicą.

&nbsp


Kursy Program


Kursy podstawowe


● Zarządzanie komunikacją

● Art. zarządzania

● Teatr i koncert zarządzania

● TV zarządzania

● Produkcja

● Business Management Pokaż

● Creative Industries

● Sztuki i Biznesu

● Arts rynku i promocji wyrobów

Galerie ● i aukcje

● Socjologii i Psychologii Komunikacji Mass

Zarządzanie ● zintegrowanej łączności

&nbsp


Przedmioty do wyboru


● Reklama Campaigns: Planowanie i wdrażanie

● Stosowanej Kulturoznawstwo

● Marketing Art

&nbsp

Ostatnia aktualizacja Styczeń 2012

Informacje o uczelni

Międzynarodowy Uniwersytet w Moskwie IUM jest pierwszy prywatny uniwersytet w Rosji, która zajmuje czołowe miejsce wśród rosyjskich szkołach prywatnych. Została założona w 1991 roku przez obecnego pre ... Czytaj więcej

Międzynarodowy Uniwersytet w Moskwie IUM jest pierwszy prywatny uniwersytet w Rosji, która zajmuje czołowe miejsce wśród rosyjskich szkołach prywatnych. Została założona w 1991 roku przez obecnego prezydenta Gavriil Popov, wybitny ekonomista, polityk, i pierwszy burmistrz Moskwy. Pomysł tej uczelni był początkowo wspierany przez prezydenta ZSRR Michaiła Gorbaczowa i prezydenta Stanów Zjednoczonych George Bush, Sr IUM jest nowy typ instytucji edukacyjnej, która podczas finansowo i prawnie niezależne, jest stan akredytację. Certyfikat akredytacyjny № 0078 z dnia 14 grudnia 2009 roku. Od końca lat 90-s BBA i MBA na IUM są regularnie akredytowane przez Radę Europejską w Business Education (obecna akredytacja ważna do czerwca 2014 r.).&nbsp&nbsp Misja Naszą misją jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie pracować w dzisiejszych krajowych i międzynarodowym środowisku biznesowym. IUM ma orientacji liberalnej. Wśród jego podstawowych zasad demokracji, praw człowieka i wielokulturowej wartości, koncentrują się na współczesnym świecie, kompleksowe szkolenia, opiekę i uwagę studentów. IUM obsługuje również najwyższej jakości nauczania. Wśród wykładowców są znani naukowcy, wykwalifikowanych profesorów i specjalistów, uznanych profesorów wizytujących międzynarodowych. Najbardziej efektywny i zaawansowany metody nauczania są stosowane. Uczelnia posiada stałych partnerskich relacji z kilku placówek oświatowych za granicą. Obecnie około 1 / 8 wszystkich studentów międzynarodowych.Regularne konferencje, seminaria i okrągłe stoły na IUM przynieść nowe pomysły i rozwijać twórcze myślenie, a tym samym poprawić zarówno nauczania i działalności badawczej. Oferujemy studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w zakresie administracji, gospodarki, administracji metropolii, biznesu sztuki, języków obcych, prawa i dziennikarstwa. &nbsp&nbsp Kampusów IUM posiada dwa kampusy: w siedzibie w centrum blisko Campus Moskwie i Kuntsevo do Skolkovo Centrum Innowacji (2 km na zachód od Moskwy Loop Highway). Pokaż mniej