Ma w języku angielskim

Informacje ogólne

Opis programu

(Studenci mogą wybrać magistra literatury opartej lub utwór MA na piśmie Profesjonalny i Montaż do zakończenia ich stopnia. Na tej stronie są wymagania dla IZ literatury opartej) Master of Arts Program w języku angielskim oferuje kursy w zakresie badań literatury, historii i teorii, badań rodzajowych i rysunku, pisania kreatywnego i zawodowego, językoznawstwa i teorii kompozycji, filmu i nauka pisania i literatury.

Wykładowcy starają się zapewnić studentom zrozumienie tradycji literackiej i badania znajomości najnowszych metod wielokulturowych i interdyscyplinarnych. MA w języku angielskim przygotowuje absolwentów do kontynuowania możliwości nauczania, pisania zawodowej i dalszego kształcenia absolwentów. W ścisłej współpracy z ich doradców, studenci projektowania indywidualnych programów do ich zainteresowań i celów. Uczniowie są zachęcani do odkrywania różnych podejść do badania literatury, języka i piśmie i rozwijać swoje umiejętności, jak czytelników, krytyków, pisarzy i nauczycieli.

Program English MA wymaga 30 godzin semestr zajęć w języku angielskim, podczas których studenci kompletny i aktualny tezę lub portfel reprezentującą utworu, do komisji przeglądu wydziału.

Warunki przyjęcia

Uczniowie muszą mieć ważną angielskiego licencjata lub inny preparat uznany za zadowalający przez Departament oraz unrecalculated średnią ocen w licencjackich studiów co najmniej 3,0 (w skali 4.0).

Kandydaci na MA są zobowiązane do składania krótki (750-1000 słów) określenie celu przedstawiając powody, które chcą uzyskać tytuł magistra w języku angielskim i jak, że stopień pasuje do swoich celów zawodowych.

Ostatnia aktualizacja Lut 2015

Informacje o uczelni

Youngstown State University, an urban research university, emphasizes a creative, integrated approach to education, scholarship, and service. The University places students at its

Youngstown State University, an urban research university, emphasizes a creative, integrated approach to education, scholarship, and service. The University places students at its Pokaż mniej