Przeczytaj oficjalny opis

Program studiów podyplomowych

Nasz program absolwentów jest wysoko notowanym terminalowym programem studiów magisterskich, który oferuje dwie ścieżki: jedną w historii sztuki, drugą w historii sztuki i muzealnictwie. Oba tory mają na celu zapewnienie niezbędnych kwalifikacji do kariery artystycznej obejmującej muzea, edukację artystyczną, konserwację zabytków, doradztwo, domy aukcyjne, galerie, czasopisma o sztuce i wiele innych.

Po co uprawiać magister historii sztuki?

Podczas gdy perspektywa kolejnych dwóch lat szkoły może być zniechęcająca, powinieneś pomyśleć o magisterium jako wartościowej inwestycji w satysfakcjonującą karierę życiową. Praca w świecie sztuki może nie być tak dobrze wynagradzana jak inne zawody, ale oferują one bardzo wysoką satysfakcję z pracy. Sztuka sama w sobie poprawia jakość życia, a świat sztuki przyciąga kreatywnych i interesujących ludzi. Poza tym żyjemy w społeczeństwie "uwierzytelnionym". Aby zostać lekarzem lub prawnikiem, musisz udać się do szkoły medycznej lub prawnej. MBA zwiększy możliwości w świecie biznesu. Stopień magistra staje się coraz bardziej korzystny, jeśli nie niezbędny, dla profesjonalistów ze świata sztuki.

Dlaczego Kępki?

Tufts jest wymieniony wśród 15 najlepszych MA w programach historii sztuki.

Lokalizacja, światowej klasy wydział, indywidualna uwaga - to jeden z wielu powodów, dla których Tufts oferuje lepszy, finansowo konkurencyjny program magisterski (patrz czesne). Nasi studenci MA mają najwyższy priorytet i cieszą się bliskimi relacjami z wydziałem. Ponieważ Tufts oferuje tylko MA, studenci otrzymują więcej uwagi wydziału niż na uniwersytetach, które również oferują doktorat. Nie tylko z powodu tych warunków nasi absolwenci mają silną pozycję w zakresie zatrudnienia i najlepszych programów doktoranckich.

Master of Arts: Historia sztuki

Program mistrzowski w historii sztuki ma na celu dostarczenie szerokiego historycznego i teoretycznego rozumienia sztuk wizualnych, oprócz rozwijania krytycznego myślenia i umiejętności metodologicznych. Studenci angażują się w te zagadnienia poprzez zajęcia, seminaria, niezależne badania i doświadczenie w nauczaniu.

Studenci kończą studia magisterskie poprzez napisanie pracy dyplomowej lub złożenie dwóch kwalifikujących się dokumentów; każda opcja obejmuje niezależny temat badawczy opracowany przez ucznia w porozumieniu z doradcą wydziału. Studenci MA z naszego programu odnoszą sukcesy w aplikowaniu i kończeniu studiów doktoranckich. programy.

Wymagania do uzyskania tytułu magistra historii sztuki

  • Czytanie wiedzy w języku innym niż angielski
  • Kursy semestralne z historii sztuki na poziomie zaawansowanym (100 i wyższym)
  • Historiografia i metodologia (FAH101)
  • Co najmniej trzy (3) seminaria
  • Zajęcia z języka obcego drugiego języka obcego mogą być prowadzone zamiast wykładów za zgodą dyrektora
  • Kompleksowy egzamin
  • Co najmniej jeden semestr TA lub RA (z zastrzeżeniem rejestracji i finansowania)
  • Praca magisterska lub dwie Kwalifikacje
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 36 więcej kursów w Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
51,288 USD
Studenci płacą czesne tylko w pierwszym roku
Deadline
Sty 15, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Data końcowa
Kwi 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 15, 2020
Data końcowa
Kwi 2022