Ten wyjątkowy kurs oferuje niezwykle interesujące motywy i technologie, zapewniając umiejętność wciągania opowieści w celu odzwierciedlenia szybkich zmian w branży gier.

Czy szukasz budować instalacje detalicznych lub muzeum lub chcesz korzystać z gier powiedzieć filmowe historie, program ten odkrywa, jak spreparować głęboko atrakcyjne, interaktywne gry i krytyczne prace zarówno dla klientów i praktyki twórczej.

MA w niezależnych gier i odtwarzane Experience projekt skupia się na rozwijaniu świadomości estetycznej, tworzenie atrakcyjnych mechanikę i zdolność do jednostek innowacyjnych narracji w grach i wciągających doświadczeń. Studenci będą mieć umiejętności potrzebne do prowadzenia małej firmy i produkcji wysokiej jakości projekt na bardzo profesjonalnym poziomie.

Wizyta wykładowców gości, naukowców i artystów z całego świata będą stymulować swój krytycznego myślenia jednocześnie inspirując swoją kreatywność. warsztaty oparte umiejętności w zakresie najnowszych metod produkcyjnych i produkcji ułatwi budować wspaniałe instalacje.

Program ten zapewni dostęp do edukacji i umiejętności nowi twórcy będą musiały odnieść sukces na rynku.

Dlaczego ten kurs?

Jak technologie zintegrowane w naszym codziennym życiu, elementy z gier zostały wplecione wszystkim od sposobu muzea edukowanie społeczeństwa na to, jak zrobić naukowcy w badaniach nad rakiem. Wraz ze wzrostem komórkowego, twórcy konsoli już posiadać monopol na platformach. Ten nowy znaleźć wolność doprowadziła do wybuchu niezależnych gier tworzących nowe gatunki sztuki. Od wprowadzenie graczy w wciągających poszerzonym światów mówiąc transformacyjnych osobiste narracje te nowe doświadczenia są redefinicji zasad gry. Gry są teraz po prostu częścią życia codziennego. W rezultacie, rynki, które zostały zdominowane przez tradycyjne media zaczęły wykorzystywać możliwości gry opowiadać, podzielić się wiadomością, generowania wiedzy i edukowania społeczeństwa. Eksplozja gier i aplikacji stworzył nowy rodzaj przedsiębiorcy, który wykorzystuje małych zespołów do tworzenia projektów, które są dostępne dla milionów. Ten wzrost rynku stała się jazda rzeczywistość gospodarcza w Wielkiej Brytanii.

Moduły i struktura

Moduły główne

Będziesz uczyć się z następujących modułów:

 • Podejścia do gry 1 (15 punktów)
 • Podejścia do gry 2 (15 punktów)
 • Projekty końcowe (60 punktów)

Dodatkowo do listy rocznej dla każdej z nich zostanie dodana opcjonalna liczba modułów o wartości 15 i 30 kredytów i zostanie udostępniona przez dział.

Aktualna lista opcjonalnych modułów na lata 2017-2018 to:

 • Wprowadzenie do modelowania i animacji (15)
 • Dane twórcze (15 kredytów)
 • Warsztaty w kodzie reklamowym 1 (15 kredytów)
 • Warsztaty w kodzie twórczym 2 (15 kredytów)
 • Wirtualne środowiska 3D i animacja (15)
 • Modelowanie Przedsiębiorców (15)
 • Fizyczne obliczenie (30 lub 15)
 • Fikcja interaktywna (15)

Należy pamiętać, że ze względu na personel nie zobowiązania badawcze wszystkie z tych modułów może być dostępna co roku.

Moduły dodatkowe

 • Modelowanie przedsiębiorców (30 punktów)
 • Wprowadzenie do modelowania i animacji (15 punktów)
 • Komputer fizyczny
 • Warsztaty w kodzie twórczym 1 (15 punktów)
 • Warsztaty w kodzie twórczym 2 (15 punktów)
 • Interaktywna fikcja (15 punktów)

Należy pamiętać, że ze względu na personel nie zobowiązania badawcze wszystkie z tych modułów może być dostępna co roku.

Wymagania wstępne

Powinieneś mieć licencjat przynajmniej górnej normy drugiej klasy, w których interesie i zdolność do pracy w interdyscyplinarnych kontekstach wykorzystujących technologię. W wyjątkowych okolicznościach, wybitni praktycy i osoby z silnym doświadczeniem handlowym mogą być uznane.

Równoważne kwalifikacje

Akceptujemy szeroki zakres międzynarodowych kwalifikacji. Dowiedz się więcej na temat kwalifikacji akceptujemy z całego świata.

Wymagania języka angielskiego

Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem, trzeba spełnić nasze wymagania języka angielskiego u nas studiować.

Z tego programu, wymagamy:

IELTS 6.5 z zapisem w piśmie 6.5

Jeśli potrzebujesz pomocy z języka angielskiego, oferujemy szereg kursów, które pomogą Ci przygotować się do studiów podyplomowych poziomu.

Jak stosować

Zgłaszasz się bezpośrednio do Goldsmiths korzystając z naszego internetowego systemu aplikacji.

Przed złożeniem wniosku musisz:

 • Szczegóły dotyczące historii edukacji, łącznie z datami wszystkich egzaminów / ocenach
 • Adres e-mail swojego sędziego, który możemy zwrócić referencję, lub alternatywnie elektroniczną kopię odniesienia akademickiego
 • Prywatnego - może to być albo dodany jako dokument programu Word lub PDF lub w trybie online
 • Jeśli to możliwe, kopia elektroniczna swojej transkryptu wykształcenia (jest to szczególnie ważne, jeśli zbadali poza Wielką Brytanią, ale nie jest to obowiązkowe)

Będziesz mógł zapisać swoje postępy w dowolnym momencie i wrócić do swojej aplikacji logując się przy użyciu nazwy użytkownika / e-mail i hasło.

Kiedy zastosować

Zgłoszenia przyjmujemy od października dla studentów, którzy chcą rozpocząć następującą września.

Zachęcamy, aby zakończyć aplikację tak wcześnie, jak to możliwe, nawet jeśli nie zostały zakończone aktualny program studiów. Jest to bardzo często, aby być oferowane miejsca, które jest uwarunkowane Ci osiągnięcie szczególnych kwalifikacji.

Spóźnione wnioski będą rozpatrywane tylko wówczas, gdy istnieją przestrzenie dostępne.

Jeśli starasz się o dofinansowanie, może podlegać wcześniejszym terminem składania wniosków.

Proces selekcji

Wstęp do wielu programów jest wywiadzie, chyba że mieszkasz poza granicami Wielkiej Brytanii. Od czasu do czasu, zrobimy kandydatów oferta miejsce w oparciu o ich stosowaniu oraz samych kwalifikacjach.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 24 więcej kursów w Goldsmiths, University of London »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty