Ma w etyki stosowanej dla profesjonalistów

Informacje ogólne

Opis programu

Ten program jest rygorystyczne i wymagające intelektualnie Wprowadzenie do etyki filozoficznej, a w szczególności stosowane lub "praktyczne" etyka, oparte na Wydziale Filozofii. Jest przeznaczony dla profesjonalistów w regionie Gauteng z pewnym doświadczeniem zarządzania i przywództwa, a nie tło w zakłada filozofii. To nie jest program, w "etyki zawodowej" etyka biznesu, etyka -eg biomedycznych, technologicznych i Etyka-choć niektóre z takich materiałów jest czasem pokryte w jednym lub więcej z obieralnych. Przeciwnie, jego nacisk na metody i techniki uczenia się myślenia o kwestiach etycznych jakiegokolwiek rodzaju. Obejmuje narażenie na głównych teorii etycznych i krytycznej analizie jakiejś znanej pracy w różnych sub-pól etyki stosowanej. To nie jest program kształcenia na odległość; wymagana jest regularna obecność na seminariach. Aby dostosować się do życia zawodowego naszych uczestników, seminaria, egzaminów i innych działań w ramach programu odbywają się w sobotę rano, około 19, w pierwszym roku i 10 w drugim.

CZAS TRWANIA

Program jest niepełnym wymiarze czasu program dwuletni składający się z trzech semestrów kursu pracy oraz raport badawczy 15.000 - 20.000 słów, pod nadzorem członka Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Spryt.

Korzyści z programu

Program specjalizuje się w rozwoju umiejętności, takich jak obrona punkt widzenia poprzez jasne i staranne argumentacji, oferując "współpracy krytyka" i odbierania i reagowania na taką krytykę. Uczestnicy mogą również spodziewać się poprawy w ich kłótni piśmie, za pośrednictwem dbałością o nim i wielu opinii na jej temat, od wykładowców programu. Wybrani uczestnicy będą w stanie myśleć, dyskutować i pisać znacznie lepiej, w pełni i głęboko o kwestii etycznych, jakie napotykają, jak wynika z ich zbliża się takie zagadnienia, zarówno w sposób teoretycznego i praktycznego podkreślono w tym programie.

Kryteria przyjęć / Warunki przyjęcia na studia

  • Dyplom z wyróżnieniem lub kwalifikacje zawodowe, co najmniej równoważne z dyplomem z wyróżnieniem (np, MBA, BSC (ang), Kalifornia, LLB (drugiego stopnia), MBBCh);
  • Co najmniej roczne doświadczenie w profesjonalnym stanowisku kierowniczym lub przywództwa;
  • Doskonałe angielski zrozumieniem i pisania;
  • Gotowy i wygodny dostęp do poczty elektronicznej, Internetu i up-to-date oprogramowania komputerowego;
  • Możliwość uczestniczenia sobota seminaria na kampusie Uniwersytetu Spryt.

Opcje Kariera / Możliwości

Zdecydowana większość naszych uczestników są ugruntowane w ich karierze. Podczas gdy niektórzy absolwenci znaleźli korzyści w ich życie zawodowe z ich udziałem, większość udziału dla osobistego wzbogacenia się. Zazwyczaj są one spełniając pragnienie powrotu do prawidłowej pracy naukowej po kilka lat w świecie pracy. Choć nie ma na celu przygotowanie uczestników do wyższych stopni, takich jak dr, kilku naszych absolwentów przeszli do dalszej nauki i nie czułem się dobrze przygotowany w związku z ich udziałem w programie.

Curriculum Zarys / modułów nauczania

PIERWSZY ROK STUDIÓW Okres 1 (od lutego do maja): Wymagany kurs podstawowy: Metody etyki użytkowej Termin 2 (od lipca do października): Dwa przedmioty do wyboru z zestawu trzech oferowanych (patrz poniżej) Lato (od listopada do lutego) Indywidualny nadzór praca nad wnioskiem badawczym DRUGI ROK STUDIÓW Okres 1 (od lutego do maja): Dwa kolejne przedmioty do wyboru z kolejnego zestawu trzech oferowanych (patrz poniżej). Termin 2 (od lipca do października): indywidualna nadzorował prace nad raportów badawczych. Prace nad raportami z badań zwykle będą trwać do końca lata, a raport z badań zostanie przedłożony do 15 lutego następnego roku. Electives: Pluralizm kulturowy i etyka; Teoria etyczna; Etyka i środowisko; Etyka i sprawy międzynarodowe; Informacja i prywatność; Problemy z etyką biomedyczną; Moralność i prawo; Moralność i rynek; Sprawiedliwość społeczna; Wartość życia Sześć z nich zostanie zaoferowanych podczas każdego dwuletniego cyklu, a oferty zwykle kierują się preferencjami uczestników programu.

Daty zamknięcia

Zgłaszający się międzynarodowi: 30 sierpnia 2018 r. SA i stali mieszkańcy: 15 listopada 2018 r

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowle ... Czytaj więcej

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowledge-base and build our future. With its more than 130 000 graduates in its 91-year history, Wits has made and will continue to make its mark nationally and internationally. Pokaż mniej