Ma W Efekty Protetyczne

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Przygotuj się na przyszłość w protetyce dzięki temu wyjątkowemu, praktycznemu kursowi. Skupiając się na branży od samego początku, będziesz pracować w prawdziwych studiach efektów specjalnych, aby zdobyć kluczowe umiejętności i głębokie zrozumienie, jednocześnie rozwijając kreatywne portfolio i sieć kontaktów.

Wprowadzenie

Ten kurs jest nowy na rok 2020.

Będziesz doskonalić i doskonalić swoje umiejętności poprzez osobiste projekty, oparte na wspierającej i współpracującej społeczności. Poprzez eksperymenty i podejmowanie ryzyka przekroczysz granice, aby stać się prężnym i dynamicznym praktykiem efektów protetycznych.

Będziesz:

 • Ucz się od ekspertów, współpracując ze światowej klasy partnerami Gorton Studio i Millennium FX.
 • Opracuj różnorodne portfolio kreatywnych prac, które pomogą Ci rozpocząć karierę.
 • Mieć dostęp do profesjonalnie wyposażonych studiów i zasobów.
 • Skorzystaj z naszej gościnnej serii wykładów z udziałem zaproszonych prelegentów ze światowej branży.
 • Oprzyj się na tętniącej życiem międzynarodowej szkole filmowej, na uniwersytecie sztuk kreatywnych.

krampus, mask, devil

Czego się nauczysz

W trakcie tego rocznego kursu będziesz miał do czynienia z prawdziwie multidyscyplinarnym programem nauczania, zaprojektowanym tak, aby zaspokoić potrzeby dzisiejszej wysoce konkurencyjnej branży protetyki i efektów specjalnych. Będziesz odpowiedzialny za swoją naukę, rozwój własnego kierunku i specjalizacji, a także zdobycie praktycznej wiedzy na temat praktyki branżowej.

Zawartość kursu

Poszerzysz swoją wiedzę na temat kluczowych programów i technik wytwarzania, doświadczysz pracy w studio w kontekście akademickim i zawodowym oraz opracujesz krytycznie rozważone portfolio. Oprócz tego zapoznasz się ze współczesnymi debatami dotyczącymi branży efektów protetycznych. Warsztaty projektowania, rysowania, tworzenia, prezentacji i świadomości branżowej stanowią podstawę nauki w tym praktycznym i ukierunkowanym zawodowo podyplomowym kursie.

Moduły

 • Badania kontekstowe: Poszerzenie wiedzy teoretycznej na temat kluczowych pojęć kontekstowych.
 • Bloki konstrukcyjne: Ugruntowanie podstawowych umiejętności i procesów w produkcji efektów protetycznych.
 • Kontekst przemysłowy: rozwiniesz swoje profesjonalne portfolio i zyskasz kontakt z prawdziwymi pracowniami.
 • Breaking the Mould: Eksperymentuj ze swoimi projektami i technikami wytwarzania, aby sprawdzić granice efektów protetycznych.
 • Produkcja PFX: Skoncentruj swoje badania na produkcji i tworzeniu pracy o jakości przemysłowej.

Jak się nauczysz

Jest to kurs praktyczny, więc Twoja podróż będzie wymagała nauki, pracy z najnowocześniejszymi udogodnieniami oferowanymi przez naszych partnerów, Gorton Studio i Millennium FX. Zdobędziesz również podstawy w kontekście, teorii, programach i potokach poprzez wykłady, seminaria, warsztaty i kursy mistrzowskie.

Metody oceny

 • Portfele praktycznej pracy
 • Prezentacje
 • Raporty ustne
 • Projekt dużej praktyki

Personel

Zespoły z Gorton Studio i Falmouth University pracujące w produkcji telewizyjnej i filmowej, protetyce, projektowaniu i produkcji, mają duże doświadczenie branżowe. Jesteśmy dumni z naszych powiązań branżowych, które sięgają poza Wielką Brytanię do jednych z najlepszych studiów efektów protetycznych na całym świecie. Ta łączność zapewnia naszym studentom i absolwentom niezbędne możliwości nawiązywania kontaktów oraz pomaga informować i kształtować nasz program nauczania.

Udogodnienia

Wielomilionowa, standardowa branża filmowa i telewizyjna oferuje profesjonalne udogodnienia, w tym:

 • Studio rysowania życia
 • Motion capture / immersive studio
 • Warsztaty z szybkiego prototypowania, drukowania 3D, odlewania, frezowania, spawania i innych urządzeń produkcyjnych
 • Dwudziestomiejscowy pakiet komputerowy z kluczowym oprogramowaniem, w tym między innymi Z-Brush, Maya, Adobe CC i Substance Painter
 • Dostęp do Gorton Studio
 • Dostęp do Millennium FX Studio
 • Kino z projekcją HD z serii Christie M i dźwiękiem przestrzennym 7.2

Jak złożyć wniosek

Wymagania wstępne

Przyjmujemy zgłoszenia od osób posiadających odpowiednie równoważne kwalifikacje na poziomie 6 lub odpowiednie równoważne doświadczenie oraz wykazujące zainteresowanie tematem.

Przyjmiemy również Twoje zgłoszenie, jeśli masz formalne lub „certyfikowane” uczenie się (takie jak szkolenia, które nie są prowadzone przez uniwersytety lub kolegia) i uczenie się na podstawie doświadczenia zawodowego lub samokształcenia. Nazywa się to akredytacją wcześniejszego uczenia się (APL) i powinno być zdobyte w ciągu ostatnich pięciu lat i jest równoważne z efektami uczenia się naszych minimalnych kwalifikacji wstępnych.

Osoby ubiegające się o APL korzystające z doświadczenia w celu ubiegania się o członkostwo powinny pamiętać o uiszczeniu opłaty za wniosek w wysokości 200 GBP za wejście z zaawansowaną pozycją lub zwolnieniem z określonych modułów lub kredytu.

Wymagania językowe

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, musisz wykazać się umiejętnościami języka angielskiego, które są wystarczająco rozwinięte, aby ukończyć studia. Akceptujemy zakres uznanych kwalifikacji w języku angielskim, które są równoważne z minimalnym wynikiem akademickim Międzynarodowego Systemu Testowania Języka Angielskiego (IELTS) wynoszącym 6,5, z minimum 6,0 w zakresie czytania, pisania, mówienia i słuchania.

Zagraniczni wnioskodawcy, którzy wymagają wizy studenckiej na poziomie 4, aby studiować w Wielkiej Brytanii, muszą przejść zatwierdzony bezpieczny test języka angielskiego (SELT), aby spełnić wymagania wizy rządowej lub uzyskać uznany test językowy zatwierdzony i potwierdzony przez uniwersytet. Nasz zespół ds. Usług dla kandydatów może udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wiz studyjnych lub odpowiednich testów językowych.

Czesne 2020-21

 • 10 895 £ - w pełnym wymiarze godzin UK / UE (płatna opłata 250 GBP. Odliczana jest od czesnego).
 • 16 000 GBP - w pełnym wymiarze godzin za granicę (opłata za przyjęcie do 1000 GBP płatna, w zależności od narodowości. Odejmuje się ją od czesnego).

Czesne ustalane są corocznie i podlegają corocznej weryfikacji. Uniwersytet może zatem podnieść czesne w drugim lub kolejnych latach studiów, zgodnie z inflacją i / lub maksimum dozwolonym przez prawo lub politykę rządu. Studenci zostaną powiadomieni o wszelkich zmianach jak najszybciej.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Czytaj więcej

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Pokaż mniej
Falmouth , Penryn + 1 Więcej Mniej