Ma angielski

Informacje ogólne

Opis programu

Program Absolwent angielski skupia się wokół badań historycznych okresów literackich, w którym różnorodność podejść teoretycznych i metodologicznych jest podjąć. Studenci mogą realizować estetyczne, filozoficzne i kulturowe problemy, jak również takie interesy jak humanizm, teorii literatury, gender studies i wypowiedzi kanonicznej.

Wymagania: stopień

Opcja 1: 24 - 36 godzin kredytowych

Wymagane kursy:

  • Angielski 500, cele i metody Literackiego Stypendium - angielski 566, Wprowadzenie do teorii literatury

Wymagania dotyczące dystrybucji:

  • Dwa kursy z wcześniejszych okresów literackich dotyczących dwóch różnych literatur narodowych (Literatura brytyjska przed 1800, Literatura amerykańska sprzed roku 1900, lub inne wyznaczone kursy) - Dwa kursy w późniejszych okresach literackich dotyczących dwóch różnych literatur narodowych (British literatury po 1800 roku, Literatura amerykańska po 1900, lub inne wyznaczone kursy)

Końcowy projektu:

  • Papier, który jest znaczny rozwój i zmiany w pracy seminaryjnej lub innego projektu badawczego oparte na określonych przez ucznia, w porozumieniu z członkiem wydziału, i zatwierdzone przez Komitet Graduate. (Projekt będzie prowadzony do 35 zazwyczaj. - 40 stron) - Dwa dodatkowe kursy z wybranym przez studenta na poziomie magisterskim.
  • Za zgodą doradcy, pierwszego czytelnika, i Komitetu studiów podyplomowych, student może pisać pracę magisterską -worth uruchomionych kredytów 80-6 -. 100 pp, rozpoczął się po zakończeniu 24 godzin kredytowych.

Opcja 2: 24-30 godzin kredytowych

Wymagane kursy:

  • Angielski 500, cele i metody Literackiego Stypendium - angielski 566, Wprowadzenie do teorii literatury

Wymagania dotyczące dystrybucji:

Tak szybko, jak to możliwe i nie później niż po ukończeniu 12 godzin pracy oczywiście, student zaprojektuje jego / jej własne kolejny kierunek studiów, w tym oczywiście pracy i ostatecznego projektu, wokół jakiejś struktury organizacyjnej. Student będzie pracować z dwóch członków wydziału napisać uzasadnienie tego indywidualnie dostosowanych studiów do zatwierdzenia przez Komitet studiów podyplomowych.

Końcowy projektu:

Papieru, który jest znaczny rozwój i zmiany w pracy seminaryjnej lub innego projektu badawczego oparte na określonych przez ucznia, w porozumieniu z członkiem wydziału, i zatwierdzone przez Komitet Graduate. (Projekt będzie prowadzony do 35 zazwyczaj. - 40 stron)

Dwa dodatkowe kursy z wybranym przez studenta na poziomie magisterskim.

Za zgodą doradcy, pierwszego czytelnika, i Komitetu studiów podyplomowych, student może pisać pracę magisterską -worth uruchomionych kredytów 80-6 -. 100 pp, rozpoczął się po zakończeniu 24 godzin kredytowych.

NOWOŚĆ

Nowe absolwentów wpisujących się w sześciu lub więcej punktów w MA w języku angielskim lub MA w języku angielskim z koncentracją w piśmie Sztuk Medialnych i program technologii na semestr zimowy 2013 są uprawnieni do 25% opłat czesnego i nagrody. Proszę odwiedzić stronę absolwent specjalne nagrody dla konkretnych szczegółów.

Począwszy od jesieni 2013 roku można zarobić magistra w języku angielskim z koncentracji na piśmie, Sztuki Mediów i Technologii.

Ostatnia aktualizacja Sie 2014

Informacje o uczelni

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Pokaż mniej