Read the Official Description

MA ... i Intensywnej Język (Korean)

Czas trwania: Studia dzienne: 2 lat Studia wieczorowe: 4 lata

Tryb obecności: Pełnym lub niepełnym wymiarze czasu

Kim jest ten program?

Pozwoli to dopasować studentów pragnących rozpocząć stopni naukowych ze szczególnym naciskiem na Korei. Ponadto, specjaliści, którzy chcą kontynuować karierę związane bezpośrednio z Korei, w tym instytucji rządowych (zarówno w Wielkiej Brytanii i innych krajów), w firmach wymagających szczególnych umiejętności i wiedzy w zakresie obrotu, inwestycji i interesów promocyjnych poza Europą.

Droga język dwuletni skierowany jest do studentów, którzy chcą zaangażować się w Korei w sposób profesjonalny, jak również akademickiego sposób, jak intensywny kurs językowy pozwoli im osiągnąć wysoki poziom znajomości języka koreańskiego.

Ten dwuletni program (lub cztery lata w niepełnym wymiarze godzin) zapewni studentom możliwość łączenia szkolenia studia magisterskie z intensywnej nauki języka koreańskiego w celu zdobycia umiejętności niezbędnych dla przyszłych karier zawodowych lub naukowych. Program pozwoli studentów do angażowania się z tematami ich programu Masters "w kontekście Korei przez koreańskich, do współpracy z pierwotnych źródeł koreańskich i danych oraz prowadzenia badań i pracy zawodowej w Korei.

kombinacje

Można łączyć z

 • Studia magisterskie koreańskie
 • Studia magisterskie japońskie
 • MA historyczne Metody badawcze
 • MA Historia
 • Magister historii sztuki i archeologii Azji Wschodniej
 • MA Religie Azji i Afryki
 • MA Medical Anthropology
 • MA antropologiczne Metody badawcze
 • MA Migracji i Studiów diaspory

Po sprawdzeniu struktury tego programu poprzez kartę struktury, proszę kliknąć na powyższym dyscypliny, że chcesz się uczyć. Będziesz wtedy zobaczyć pełną listę zajęć fakultatywnych dostępne.

Struktura

Studenci będą przyjmować 4 jednostek kurs języka przez okres dwóch lat, wraz z 3 jednostek plus 1 jednostkę dysertacji ich jednoczesnego programu Masters. (Lub program może być podjęta w niepełnym wymiarze godzin w ciągu czterech lat). Progresja można dokonać tylko wtedy, gdy wszystkie jednostki językowe są przekazywane. Jeśli jednostki językowe są udało studenci są zalecane do kontynuowania dyscypliny tylko droga.

W szlaku języka dwuletnim, intensywne kursy językowe zostaną ocenione przez połączenie egzaminów i ciągłej oceny, przeprowadzone w swojej klasie. Ocena w szkole letniej zostaje przekazany do koreańskiej partnerskiej uczelni, ale będzie liczony jako jedna jednostka.

Nauczanie i nauka

Wiedza

 • Do nabycia / rozwijania umiejętności w języku koreańskim wyższym poziomie średniozaawansowanym.

Intelektualne (myślenie) umiejętności

 • Aby zademonstrować świadomości koncepcyjnych i komunikatywnych podstaw koreańskiego a przez to interlinguistic i międzykulturowego zrozumienia.

Temat praktyczne umiejętności na bazie

 • Komunikowania się w mowie i piśmie medium współczesnej koreański.

Umiejętności zbywalne

 • Współdziałanie z ludźmi z różnych środowisk kulturowych i językowych, zrozumieć rolę różnych układach odniesienia.

Perspektywa studenta

"Londyn jest niesamowite. Jest to duże miasto, zawsze coś się dzieje, zawsze coś ciekawego do zrobienia. Ponadto, można poruszać się łatwo i szybko. Jest szalonym życiem, ale to tylko część zabawy. Jeśli chcesz, możesz także zrelaksować się w parku. Szczególnie uwielbiam parki jak nie ma wiele w moim mieście. Możesz cieszyć sztuki, przyrody i wszystko inne w tym samym mieście. Naprawdę myślę, że to jest niesamowite! "Fiorella Cerbasio Erasmus

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest
Data początkowa
Sierp. 2019
Wrześ. 2019
Duration
2 - 4 lat
Part-time
Full-time
Cena
9,225 GBP
Deadline
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Data końcowa
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Wrześ. 1, 2020
Application deadline

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Wrześ. 1, 2020