Systemy informacyjne Sri Lanka - programów Systemy informacyjne Sri Lanka Systemy informacyjne

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych. Systemy informacyjne wprowadza uczniów do klas krążących wokół biznesu i informatyki zaszczepić im wiedzy roboczego każdego i jak zastosować tę wiedzę w połączeniu do pracy w cią… Czytaj więcej

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Systemy informacyjne wprowadza uczniów do klas krążących wokół biznesu i informatyki zaszczepić im wiedzy roboczego każdego i jak zastosować tę wiedzę w połączeniu do pracy w ciągu kilku karier, które istnieją w marketingu, biznesu i innych popularnych branż.

Choć istnieje wiele możliwości dla szkolnictwa wyższego w Sri Lance, sporo mieszkańców nie zdecydują się uczestniczyć w tych instytucjach. Choć presja międzynarodowa pomogła niektóre w rozwoju, propozycje uczelni są często spotkał się z oporem ze strony mieszkańców.

Systemy informacyjne Sri Lanka - Weź Systemy informacyjne Sri Lanka. Wszystkie Systemy informacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Sri Lanka Institute of Information Technology SLIIT
Malabe, Sri Lanka +2 Więcej

Ten program mgr koncentruje się na nowoczesnych innowacji w dziedzinie IT i ich skutecznej integracji do biznesu.

Ten program mgr koncentruje się na nowoczesnych innowacji w dziedzinie IT i ich skutecznej integracji do biznesu. -
MSc
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Język angielski
Sty 2020
Ośrodek kształcenia