Filter
Magister nauk ścisłych
Ameryce Środkowej i na Karaibach Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Systemy informacyjne Ameryce Środkowej i na Karaibach - Systemy informacyjne programów Systemy informacyjne w Ameryce Środkowej i na Karaibach

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Systemy informacyjne to świetny kierunek studiów dla tych, którzy poszukują kariery w marketingu, która obejmuje szeroką wiedzę na temat świata biznesu i informatyki. Te dwie dziedziny łączą przygotowanie studentów do pracy, które wymagają dokładnej analizy i interpretacji w różnych ważnych branżach.

Ameryka Środkowa to centralny region geograficzny Ameryki. Jest południe, Isthmian część kontynentu północnoamerykańskiego, który łączy się z Ameryki Południowej na południowym wschodzie.

Systemy informacyjne Ameryce Środkowej i na Karaibach - Weź Systemy informacyjne Ameryce Środkowej i na Karaibach. Wszystkie Systemy informacyjne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Systemy informacyjne, Ameryce Środkowej i na Karaibach

University of Puerto Rico - Río Piedras

Szkoła zawodowa w dziedzinie oferowanej przez Master's Program w Information Sciences na Uniwersytecie w Puerto Rico wyróżnia się akademickich specjalistów szkolenia w zg ... [+]

Szkoła zawodowa w dziedzinie oferowanej przez Master's Program w Information Sciences na Uniwersytecie w Puerto Rico wyróżnia się akademickich specjalistów szkolenia w zgodzie z nowymi trendami w dziedzinie informacji i wymagań społeczeństwa. Program jest akredytowany przez American Library Association. Program nauczania ma 36 punktów, co obejmuje wspólny bagażnik dla:

dwa obszary nacisku: jeden w Bibliotekoznawstwie i Informacji Naukowej, a drugi w Zarządzaniu Wiedzą;trzy podejścia przekrojowe: praktyka oparta na faktach i uczenie się oparte na problemach; oraz Poszukiwanie nowych technologii informacyjnych i komunikacyjnych;komponent określony jako "Capstone" (seminarium na temat integracji wiedzy i kompetencji) pod kierunkiem jednego lub więcej lekarzy; irozwój elektronicznego profesjonalnego portfela.... [-]
Portoryko San Juan
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku