Filter
Magister nauk ścisłych
Ameryce Południowej Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Ekonomika Ameryce Południowej - Ekonomika programów Ekonomika w Ameryce Południowej

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Profesjonaliści, którzy studiowali Ekonomii i Administracji zrozumieć zarówno większy obraz gospodarczego i mniejszych, zindywidualizowanych trendy. Jest to interdyscyplinarna dziedzina, w której specjaliści są przeszkoleni do rozważenia i przeanalizowania wiele elementów zarówno w sekcji publicznej i prywatnej oraz zalecenia oparte na aktualnych i potencjalnych warunkach.

 

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Ekonomika Ameryce Południowej - Weź Ekonomika Ameryce Południowej. Wszystkie Ekonomika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Ekonomika, Ameryce Południowej

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Master of Science in Finance osiąga, że specjaliści w tej dziedzinie, w swoich wczesnych latach, osiągają stopień specjalizacji i pozycjonowania, co pozwoli im przyspiesz ... [+]

Master of Science in Finance osiąga, że specjaliści w tej dziedzinie, w swoich wczesnych latach, osiągają stopień specjalizacji i pozycjonowania, co pozwoli im przyspieszyć karierę, skakać na początkowych stanowiskach absolwentów i osiągnąć strategiczne pozycje w firmie w krótkim czasie.

Od 2009 r. Master of Science in Finance jest również sztandarowym programem partnerstwa między UAI a Instytutem CFA, podmiotem odpowiedzialnym za przyznawanie certyfikatów analitykom finansowym w USA, który stał się międzynarodowym standardem w sprawa.

celeZapewnij solidne szkolenie naszym inżynierom handlowym poprzez specjalizację w obszarze finansowym: teorie finansowe związane z wyceną i zarządzaniem instrumentami finansowymi o stałym dochodzie, kapitałowymi instrumentami finansowymi i instrumentami pochodnymi.Szkolić profesjonalistów wysokiego szczebla, którzy są w stanie zarządzać i nadzorować funkcje finansowe w dużych firmach i działać we wszystkich obszarach przedsiębiorstw związanych z sektorem finansowym.Dlaczego warto studiować ten program?... [-]
Chile Peñalolén Viña del Mar Las Condes
Marzec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku