MASTERSTUDIES

Zaoczne Dziennikarstwo Europa - Dziennikarstwo programów Dziennikarstwo w Europa

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Dziennikarstwo może skupiać się na badaniu mediów drukowanych, internetowych i telewizyjnych. Dziennikarze mogą nauczyć się sztuki opowiadania faktów, badając, przeprowadzając wywiady, pisząc i dostarczając wiadomości poprzez punkty sprzedaży obejmujące telewizję, radio, internet, gazety, czasopisma i public relations.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Zaoczne Dziennikarstwo Europa - Weź Dziennikarstwo Europa. Wszystkie Zaoczne Dziennikarstwo program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Dziennikarstwo, Europa Filter

Mistrz w badaniach komunikacji: dziennikarstwo i media w Europie

Vrije Universiteit Brussel
Belgia, Bruksela
MSc
21 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
01 Apr 2020
Język angielski
Stacjonarne

komunikacji, dziennikarstwo, media

Czytaj więcej

Magister dziennikarstwa międzynarodowego

University of Stirling
Wielka Brytania, Stirling
MSc
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Nasz kurs Master of International Journalism wprowadza studentów z szerokiego zakresu środowisk akademickich i zawodowych do teorii i praktyki dziennikarstwa w kontekście glob ...

Czytaj więcej