Filter
Magister nauk ścisłych
Oceanii Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Zarządzanie łańcuchem dostaw Oceanii - Zarządzanie łańcuchem dostaw programów Zarządzanie łańcuchem dostaw w Oceanii

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Oceania znany również jako oceanica jest regionem skupione na wyspach tropikalnych Oceanu Spokojnego. [4] Opinie o tym, co stanowi zakres Oceania od trzech podregionów Melanezji, Mikronezji i Polinezji [5], szerzej, cała regionu wyspiarskiego między Azji i obu Ameryk, w tym w Australii i Archipelagu Malajskiego.

Zarządzanie łańcuchem dostaw Oceanii - Weź Zarządzanie łańcuchem dostaw Oceanii. Wszystkie Zarządzanie łańcuchem dostaw i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Zarządzanie łańcuchem dostaw, Oceanii

University of Wollongong Faculty of Business

Master of Supply Chain Management zapewnia profesjonalistom pracującym w logistyce, zarządzaniu łańcuchem dostaw i zarządzaniu operacjami umiejętności zarządzania przepły ... [+]

Master of Supply Chain Management zapewnia profesjonalistom pracującym w logistyce, zarządzaniu łańcuchem dostaw i zarządzaniu operacjami umiejętności zarządzania przepływem materiałów i informacji w ramach organizacji i pomiędzy nimi oraz innymi zainteresowanymi stronami.

Dowiesz się, jak diagnozować istniejące procesy i łańcuchy dostaw oraz jak wdrażać strategię łańcucha dostaw w organizacji. Umiejętności i możliwości są opracowywane na tematy takie jak prognozowanie, sprzedaż i planowanie operacyjne oraz zamówienia, aby wymienić tylko kilka.

W przypadku dwuletniego programu stopień ten można połączyć z drugim tytułem magistra uzyskanym w Sydney Business School, UOW. Wybierz drugi stopień magistra z poniższej listy:... [-]

Australia North Wollongong Sydney
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku