Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan - programów Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan Zarządzanie łańcuchem dostaw

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.Kazachstan, oficjalnie Republika Kazachstanu, państwo w Azji Środkowej, z mniejszym zachodniej części rzeki Ural w Europie Wschodniej.Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan - Weź Zarz… Czytaj więcej

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Kazachstan, oficjalnie Republika Kazachstanu, państwo w Azji Środkowej, z mniejszym zachodniej części rzeki Ural w Europie Wschodniej.

Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan - Weź Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan. Wszystkie Zarządzanie łańcuchem dostaw i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
Kazakh British Technical University (KBTU)
Almaty , Kazakhstan

MS w łańcuchu dostaw

MS w łańcuchu dostaw -
MSc
Łączone online i stacjonarne
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Język angielski
Wrzesień 2020
Łączone online i stacjonarne
Stacjonarne
Online