Filter
Magister nauk ścisłych
Kazachstan Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan - programów Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan Zarządzanie łańcuchem dostaw

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Kazachstan, oficjalnie Republika Kazachstanu, państwo w Azji Środkowej, z mniejszym zachodniej części rzeki Ural w Europie Wschodniej.

Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan - Weź Zarządzanie łańcuchem dostaw Kazachstan. Wszystkie Zarządzanie łańcuchem dostaw i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zarządzanie łańcuchem dostaw, Kazachstan

Kazakh British Technical University (KBTU)

MS w łańcuchu dostaw ... [+]

MS w łańcuchu dostaw

Program oferuje dwie specjalizacje: zarządzanie projektami i zarządzanie łańcuchem dostaw. Program współpracuje z międzynarodowymi uznanymi międzynarodowymi instytutami i przyciąga międzynarodowe wydziały o wysokich kwalifikacjach akademickich i globalnym doświadczeniu zawodowym. Wraz z programem On-Campus oferujemy możliwość nauki na odległość, która jest wyjątkowo odpowiednia dla studentów, którzy mieszkają lub pracują w Ałmaty. Jest to jedyny program w regionie WNP poszukujący akredytacji Project Management Institute (PMI).

Specjalizacje programowe

Program oferuje trzy specjalizacje: zarządzanie projektami, zarządzanie łańcuchem dostaw i zarządzanie obiektami. Przy ubieganiu się o program potencjalni wnioskodawcy muszą wybrać jedną z trzech specjalizacji.... [-]

Kazachstan Almaty
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku