Filter
Magister nauk ścisłych
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Zarządzanie łańcuchem dostaw Finlandia - programów Zarządzanie łańcuchem dostaw Finlandia Zarządzanie łańcuchem dostaw

Programy magisterskie zapewnia ten sam tytuł tego stopnia - mistrz. Studia podyplomowe, takich jak Masters of Science są skrócone magistra. Master of Science w programie zarządzania lub Master of Science edukacji Zarządu są studia podyplomowe w wspólnym zarządem. Oznacza to, że studenci otrzymują wykształcenie akademickie z głębią refleksji i abstrakcji. Masters zazwyczaj mogą być klasyfikowane jako Master of Science (MSc) lub popularnego Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) zwykle podaje się do skutecznego osiągania studia podyplomowe z nauką lub punktu technicznego konwergencji.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Zarządzanie łańcuchem dostaw Finlandia - Weź Zarządzanie łańcuchem dostaw Finlandia. Wszystkie Zarządzanie łańcuchem dostaw i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zarządzanie łańcuchem dostaw, Finlandia

LUT University

Zarządzanie dostawami to wyjątkowy program magisterski w Finlandii, zapewniający wiedzę na temat strategicznego zarządzania dostawami i dostawcami. Program został zaproje ... [+]

Globalne sieci dostaw i łańcuchy dostaw na całym świecie są istotną częścią dzisiejszego biznesu.

Wydobycie konkurencyjności i zwiększenie zrównoważonego rozwoju firmy z jej sieci i łańcuchów dostaw wymaga specjalnych umiejętności, kompetencji i narzędzi do badania i zarządzania globalnymi sieciami dostaw.

Zarządzanie dostawami to wyjątkowy program magisterski w Finlandii, zapewniający wiedzę na temat strategicznego zarządzania dostawami i dostawcami. Program został zaprojektowany w taki sposób, aby odpowiadał rosnącym potrzebom współczesnego życia biznesowego, jeśli chodzi o kształcenie otwartych, innowacyjnych menedżerów w dziedzinie zarządzania zaopatrzeniem i zakupów.... [-]

Finlandia Lappeenranta
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku