$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia niestacjonarne Zarządzanie obiektami Europa - Zarządzanie obiektami programów Zarządzanie obiektami w Europa

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach. Zarządzanie obiektami to szeroka dziedzina, oferująca uczniom możliwość uczenia się, jak koordynować miejsce prowadzenia działalności z osobami… Czytaj więcej

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Zarządzanie obiektami to szeroka dziedzina, oferująca uczniom możliwość uczenia się, jak koordynować miejsce prowadzenia działalności z osobami w nim przebywającymi. Kursy integrują technologię, umiejętności zarządzania i konkretne techniki, aby pomóc uczniom w narzędziach potrzebnych do odniesienia sukcesu w przyszłej karierze w tej dziedzinie.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Danube University Krems
Krems an der Donau, Austria

Certyfikowany arbitraż programowy

Certyfikowany arbitraż programowy -
MSc
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia