$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia niestacjonarne Zarządzanie obiektami Krems an der Donau - programów Zarządzanie obiektami Krems an der Donau Zarządzanie obiektami , Krems an der Donau

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach. Istnieje wiele opcji kariery w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Większość ma do czynienia z koordynowaniem budynków lub struktur z ludźmi… Czytaj więcej

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Istnieje wiele opcji kariery w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Większość ma do czynienia z koordynowaniem budynków lub struktur z ludźmi, którzy pracują w nich. Kursy z tego przedmiotu uczą studentów twórczych sposobów zarządzania i utrzymywania tych struktur.

Jeśli myślisz o promowaniu swojej edukacji w instytucji, gdzie akademickiej jest przestrzegane, a następnie Austria oferuje najlepsze miejsce. Instytucje te są oparte na badaniach naukowych umożliwiając studentom uzyskać pomysły jak rozwiązać realne problemy życiowe.

Krems to piękne miasto w Austrii. Jest piątym co do wielkości, to gościł kilka znaczących ośrodków kształcenia takich jak Danube University Krems, IMC Fachhochschule Krems i wiele innych instytutów technicznych.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Austrii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Danube University Krems
Krems an der Donau, Austria

Certyfikowany arbitraż programowy

Certyfikowany arbitraż programowy -
MSc
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia