MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne MSc Orono - programów MSc Orono MSc , Orono

Programy magisterskie zapewnia ten sam tytuł tego stopnia - mistrz. Studia podyplomowe, takich jak Masters of Science są skrócone magistra. Master of Science w programie zarządzania lub Master of Science edukacji Zarządu są studia podyplomowe w wspólnym zarządem. Oznacza to, że studenci otrzymują wykształcenie akademickie z głębią refleksji i abstrakcji. Masters zazwyczaj mogą być klasyfikowane jako Master of Science (MSc) lub popularnego Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) zwykle podaje się do skutecznego osiągania studia podyplomowe z nauką lub punktu technicznego konwergencji.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Studia niestacjonarne MSc Orono - Weź MSc Orono. Wszystkie MSc program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister informatyki przestrzennego

UMaineOnline (University of Maine)
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Program koncentruje się na pogłębianie wiedzy na temat informacji przestrzennej w szczególności w odniesieniu do pojęć potrzebnych w systemach informatycznych nowej generacji. ...

Czytaj więcej

Master of Science in Information Systems

UMaineOnline (University of Maine)
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

on Master of Science w programie Information Systems koncentruje się na kierowniczych i politycznych, zagadnień technicznych związanych z budową i zarządzaniem systemów inform ...

Czytaj więcej