MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne MSc Lawrence Township - programów MSc Lawrence Township MSc , Lawrence Township

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Znany jest jednym z najstarszych miast w Atlancie, Lawrenceville, Georgia jest domem dla ponad 28.000 mieszkańców. Miasto jest obsługiwane przez tętniącej życiem szkoły, która ma wiele publicznych i prywatnych szkół. Poza tym, że dużą bibliotekę funkcjonowania, mieście znajduje się również dwie instytucje szkolnictwa wyższego.

Studia niestacjonarne MSc Lawrence Township - Weź MSc Lawrence Township. Wszystkie MSc program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Science in Information Systems

Rider University
MSc
25 Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
English
Ośrodek kształcenia
Online

Rider University of Science in Information Systems (MSIS) to doskonała synteza najnowszych trendów technologicznych i umiejętności zarządzania na wysokim poziomie.

Czytaj więcej