MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne MSc Krzemień - programów MSc Krzemień MSc , Krzemień

Master of Science (MSc): Programy te są studia podyplomowe dla osób, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą poszerzyć swoją wiedzę na poziomie głębokiej i bardziej naukowe.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Flint jest miastem położonym w wielkim stanie Michigan. Znany urodzeniu słynnego na całym świecie firmy General Motors, Flint jest ważnym miastem w przemyśle samochodowym. Miasto jest domem dla kampusów garść i uniwersytetów oferujących różnego stopnia i studia magisterskie.

Studia niestacjonarne MSc Krzemień - Weź MSc Krzemień. Wszystkie MSc program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister informatyki i systemów informatycznych

University of Michigan-Flint
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Program Master of Science (MS) w dziedzinie informatyki i systemów informatycznych oferuje koncentrację w dziedzinie informatyki lub systemów informatycznych, a także przygoto ...

Czytaj więcej