MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne MSc Gaylord - programów MSc Gaylord MSc , Gaylord

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Studia niestacjonarne MSc Gaylord - Weź MSc Gaylord. Wszystkie MSc program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

MS w edukacyjnym przywództwie

Madonna University
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Master of Science w Educational Leadership ma na celu zaspokojenie potrzeby liderów w różnych środowiskach edukacyjnych. Rozwiniesz wspólne umiejętności przywódcze, aby pomóc ...

Czytaj więcej

MS w badaniach nad ludźmi

Madonna University
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Jako student MSHUS (Master of Science Program in Human Studies) staniesz się częścią ekscytującej, nowoczesnej dziedziny opartej na idei wzajemnych powiązań sprawiedliwości sp ...

Czytaj więcej