MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne MSc Marion - programów MSc Marion MSc , Marion

Programy magisterskie zapewnia ten sam tytuł tego stopnia - mistrz. Studia podyplomowe, takich jak Masters of Science są skrócone magistra. Master of Science w programie zarządzania lub Master of Science edukacji Zarządu są studia podyplomowe w wspólnym zarządem. Oznacza to, że studenci otrzymują wykształcenie akademickie z głębią refleksji i abstrakcji. Masters zazwyczaj mogą być klasyfikowane jako Master of Science (MSc) lub popularnego Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) zwykle podaje się do skutecznego osiągania studia podyplomowe z nauką lub punktu technicznego konwergencji.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Marion jest miastem znajduje się na lewym brzegu malowniczego Mississinewa (śmiech wody) rzeki. Miasto jest nazwana Francis Marion, gen. bryg. Miasto jest ośrodkiem z najszybciej rozwijających się uczelni z obecnie najlepszych uczelni prywatnych w stanach. "

Studia niestacjonarne MSc Marion - Weź MSc Marion. Wszystkie MSc program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master Of Science Na Kierunku Zarządzanie (MSM)

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia
Online

Studiów ma umożliwić studentom zastosowanie coraz bardziej zaawansowanych koncepcji teoretycznych do rozwiązywania praktycznych problemów zarządzania.

Czytaj więcej

Master Of Science In Management Online

Indiana Wesleyan University College of Adult and Professional Studies
MSc
<
Studia dzienne
<
18 miesiące
Online

Mistrz IWU w Nauki w stopniu Zarząd przygotowuje na kolejne wyzwanie w swojej karierze poprzez rozwój przywództwa, komunikacji, umiejętności organizacyjne i trzeba wyróżnić si ...

Czytaj więcej