MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne MSc Honolulu - programów MSc Honolulu MSc , Honolulu

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Manoa jest w krajowym dzielnicy Honolulu na Hawajach. Prawie każdy turysta świata wie o Hawajach. Manoa jest bogato roślinnością miasto, które prawie otrzymywać deszcz codziennie, jest powodem, dzięki którym większość zespołów uniwersyteckich, m.in. Rainbow w nazwie lub slogan. Ze względu na piękno krajobrazu i świeżego powietrza miasto jest postrzegane jako zdrowe miejsce do medytacji.

Studia niestacjonarne MSc Honolulu - Weź MSc Honolulu. Wszystkie MSc program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister analizy biznesowej i bezpieczeństwa informacji

Hawaii Pacific University
MSc
24 Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 semestry
02 Lip 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Masters of Science in Business Analytics and Information Security ma na celu stworzenie pokolenia osób rozwiązujących problemy i decydentów, którzy są ekspertami w obszarach i ...

Czytaj więcej

MS w Criminal Justice

Hawaii Pacific University
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
01 Gru 2020
Język angielski
Online

Stopień Master of Science in Criminal Justice (MSCJ) jest przeznaczony dla tych, którzy chcą rozwijać się w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i poszukują g ...

Czytaj więcej