Filter
Magister nauk ścisłych
Bośnia i Hercegowina Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia technologiczne Bośnia i Hercegowina - programów Studia technologiczne Bośnia i Hercegowina Studia technologiczne

Master of Science lub Magister jest studia podyplomowe zazwyczaj w dziedzinie nauk przyrodniczych i nauk społecznych. Mgr może być oczywiście na bazie, opartych na badaniach, lub mieszanina obu.

Jednym z najważniejszych aspektów technologii jest to, że gdy jest wbudowane w maszynach i urządzeniach, w większości przypadków jednostka działa urządzenie lub urządzenia nie muszą zrozumieć specyfikę w Jak prac technologicznych. Na przykład, ktoś za pomocą komputera nie trzeba zrozumieć mechanikę dysku twardego do korzystania z jej używania.

Bośnia i Hercegowina, czasami nazywany Bośnia i Hercegowina lub po prostu Bośnia jest krajem w Europie Południowo-Wschodniej, na Półwyspie Bałkańskim. Jej stolicą i największym miastem jest Sarajevo a przybliżony ludności miejskiej z 430.000 osób.

Studia technologiczne Bośnia i Hercegowina - Weź Studia technologiczne Bośnia i Hercegowina. Wszystkie Studia technologiczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia technologiczne, Bośnia i Hercegowina

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
International University Of Sarajevo IUS

Program Elektrotechniki i Elektroniki oferuje Master of Science w dziedzinie systemów wbudowanych systemów zasilania energią elektryczną, jak i elektroniki oraz. ... [+]

Program Elektrotechniki i Elektroniki oferuje Master of Science w dziedzinie systemów wbudowanych systemów zasilania energią elektryczną, jak i elektroniki oraz.

Program studiów skupia się poprzez oferowanych programów dotyczących stosowanych aspektów badanych zagadnień. Stąd, student jest zachęcany do opracowania kompleksowego zrozumienia pola, które otworzyć różne możliwości dla niego / niej czy dla przemysłu, środowisk akademickich lub badań i rozwoju.

Rozległe zmiany w sektorach energii, począwszy od źródeł odnawialnych do rozproszonych generatorów, a kończąc na mikro-sieci, zadzwoń do nowych pomysłów i różnych sposobów integracji badań w tych dziedzinach i jest to aplikacja na rynku. Na to i wiele więcej, program EEE stwarza okazję dla studentów do aktywnego udziału w torze związanej z analizy i projektowania systemów zasilania w jednej ręce, a do sterowania i optymalizacji tych systemów za pośrednictwem wbudowanego torze systemów.... [-]

Bośnia i Hercegowina Sarajevo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku