MASTERSTUDIES

Zaoczne Technologia mediów Rochester - programów Technologia mediów Rochester Technologia mediów , Rochester

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Ekonomia mediów jest taka, że ​​produkcja zmienia się wraz z rozwojem technologii. Większość kursów technologii medialnych analizuje historyczne trendy w technologii zapisu, zasady projektowania audiowizualnego i strukturalne właściwości technologii nadawczych i komunikacyjnych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Roanoke, niezależne miasto znajduje się w krajach Wspólnoty Wirginii. Wyższej uczelni w mieście uruchomić 2 lata i 4 lata studiów w wielu przypadkach.

Zaoczne Technologia mediów Rochester - Weź Technologia mediów Rochester. Wszystkie Technologia mediów program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Technologia mediów, Rochester Filter

Master of Science in Communication and Media Technologies

Rochester Institute of Technology (RIT)
Stany Zjednoczone, Rochester
MSc
13 Jan 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Skupienie się na naukach humanistycznych i społecznych w połączeniu z marketingiem, technologią informacyjną, publikacją cyfrową lub wybraną dyscypliną zapewnia solidne ramy, ...

Czytaj więcej

Master of Science in Media Arts and Technology

Rochester Institute of Technology (RIT)
Stany Zjednoczone, Rochester
MSc
24 Aug 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Stacjonarne

Pogłęb zrozumienie znaczenia komunikacji graficznej i zanurz się w technologiach, które zmieniają branżę.

Czytaj więcej