Zaoczne Technologia mediów Rochester - programów Technologia mediów Rochester Technologia mediów , Rochester

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata. Ekonomia mediów jest taka, że ​​produkcja zmienia się wraz z rozwojem technologii. Większość kursów technologii medialnych analizuje historyczne trendy w technologii zapisu, zasady projektowania… Czytaj więcej

Master of Science lub tytuł magistra w dziedzinie nauki jest stopień naukowy dostarczone przez Uniwersytety w wielu krajach. Master of Science jest popularny po ukończeniu dyplom licencjata.

Ekonomia mediów jest taka, że ​​produkcja zmienia się wraz z rozwojem technologii. Większość kursów technologii medialnych analizuje historyczne trendy w technologii zapisu, zasady projektowania audiowizualnego i strukturalne właściwości technologii nadawczych i komunikacyjnych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Roanoke, niezależne miasto znajduje się w krajach Wspólnoty Wirginii. Wyższej uczelni w mieście uruchomić 2 lata i 4 lata studiów w wielu przypadkach.

Zaoczne Technologia mediów Rochester - Weź Technologia mediów Rochester. Wszystkie Technologia mediów program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Rochester Institute of Technology (RIT)
Rochester, USA

Skupienie się na naukach humanistycznych i społecznych w połączeniu z marketingiem, technologią informacyjną, publikacją cyfrową lub wybraną dyscypliną zapewnia solidne ramy, ... +

Skupienie się na naukach humanistycznych i społecznych w połączeniu z marketingiem, technologią informacyjną, publikacją cyfrową lub wybraną dyscypliną zapewnia solidne ramy, które pomogą ci zrozumieć ewoluujący krajobraz komunikacji. -
MSc
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Język angielski
13 Jan 2020
Stacjonarne
 
Rochester Institute of Technology (RIT)
Rochester, USA

Pogłęb zrozumienie znaczenia komunikacji graficznej i zanurz się w technologiach, które zmieniają branżę.

Pogłęb zrozumienie znaczenia komunikacji graficznej i zanurz się w technologiach, które zmieniają branżę. -
MSc
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
24 Aug 2020
Stacjonarne