Filter
Magister nauk ścisłych
Estonia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Technologia informacyjna (IT) Estonia - programów Technologia informacyjna (IT) Estonia Technologia informacyjna (IT)

Programy magisterskie zapewnia ten sam tytuł tego stopnia - mistrz. Studia podyplomowe, takich jak Masters of Science są skrócone magistra. Master of Science w programie zarządzania lub Master of Science edukacji Zarządu są studia podyplomowe w wspólnym zarządem. Oznacza to, że studenci otrzymują wykształcenie akademickie z głębią refleksji i abstrakcji. Masters zazwyczaj mogą być klasyfikowane jako Master of Science (MSc) lub popularnego Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) zwykle podaje się do skutecznego osiągania studia podyplomowe z nauką lub punktu technicznego konwergencji.

Badania Technologie informatyczne są tworzone, aby zapewnić studentom umiejętności technicznych i wiedzy. Mogą one zbadać, w jaki elektroniczne dane są tworzone, przetwarzane i przechowywane, jak również tematy takie jak bezpieczeństwo, sprzętu, oprogramowania i sztucznej inteligencji.

Estonia jest demokratyczną republiką parlamentarną podzielone na piętnaście okręgów ze stolicą i największym miastem Tallin samopoczucia. Estonia ma 12 publicznej i 8 prywatnych uczelni. Najstarszy uniwersytet w kraju jest Uniwersytet w Tartu, założona w 1632 roku.

Technologia informacyjna (IT) Estonia - Weź Technologia informacyjna (IT) Estonia. Wszystkie Technologia informacyjna (IT) i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Technologia informacyjna (IT), Estonia

Tallinn University of Technology

Program studiów magisterskich w zakresie technologii i usług e-Governance daje studentom szeroką wiedzę o zadaniach nowoczesnego państwa - przejście na e-zarządzanie, zar ... [+]

Estoński e-rząd i inne innowacyjne rozwiązania elektroniczne w kraju stały się jednym z europejskich sukcesów z ostatniej dekady. TalTech podjął skok w przyszłość edukacji e-Governance. Głównie koncentrując się na rozwiązaniach informatycznych na poziomie rządowym, jego interoperacyjność pomiędzy różnymi wydziałami Uniwersytetu daje fundamentalne podstawy również w innych aspektach (prawo, zarządzanie publiczne i ekonomia) rządu. Program jest szczególnie ważny ze względu na fakt, że jest unikalny w Estonii i Europie, a zapotrzebowanie na specjalistów z szeroką wiedzą na temat e-administracji wzrasta ogromnie.

Specjalność

Program daje studentom szeroką wiedzę na temat rozwoju nowoczesnego państwa, jego przejścia do e-zarządzania i zarządzania elektronicznego. Badania obejmują szeroki przegląd administracyjnych i prawnych aspektów e-zarządzania.... [-]

Estonia Tallinn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Tallinn University of Technology

Program zapewnia studentom podstawowe umiejętności w szerokim zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych i umiejętności specjalistycznych w wybranej specjalizacji. ... [+]

Program zapewnia studentom podstawowe umiejętności w szerokim zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych i umiejętności specjalistycznych w wybranej specjalizacji. Studenci mają niepowtarzalną szansę studiowania u praktyków cyberbezpieczeństwa wysokiego szczebla z estońskich banków, telekomów, organów ścigania, CERT i Centrum Doskonałości Cyber ​​Obrony NATO.

Główne specjalizacje

Bezpieczeństwo cybernetyczne; Cyfrowa medycyna sądowa; Kryptografia

Specjalność

Program jest prowadzony wspólnie przez dwie największe uczelnie publiczne w Estonii. Badania Cyber ​​Security i Digital Forensics koncentrują się w Tallinie, a specjalizacja w kryptografii koncentruje się w Tartu. Po pomyślnym ukończeniu programu studenci otrzymają wspólny dyplom podpisany przez oba uniwersytety - TalTech University i University of Tartu.... [-]

Estonia Tallinn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku