$close

Filtry

Zobacz wyniki

Technologia i inżynieria Niderlandy - programów Technologia i inżynieria Niderlandy Technologia i inżynieria

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych. Matematyka, fizyka i różne przedmioty naukowe są uczone i stosowane w programach technologicznych i inżynierskich. Projekty grupowe mogą stanowić dużą część tej dziedziny nauki. Ta… Czytaj więcej

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Matematyka, fizyka i różne przedmioty naukowe są uczone i stosowane w programach technologicznych i inżynierskich. Projekty grupowe mogą stanowić dużą część tej dziedziny nauki. Ta gałąź nauki jest idealna dla studentów, którzy są zainteresowani zmianą i udoskonaleniem technologii.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Technologia i inżynieria Niderlandy - Weź Technologia i inżynieria Niderlandy. Wszystkie Technologia i inżynieria i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Holandii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Eindhoven University of Technology
Eindhoven, Niderlandy

Rozwój technologiczny stwarza nowe możliwości, aby codzienne życie ludzi bardziej zdrowe, bezpieczne, zrozumiałe, niezależny, zabawne i wygodne.

Rozwój technologiczny stwarza nowe możliwości, aby codzienne życie ludzi bardziej zdrowe, bezpieczne, zrozumiałe, niezależny, zabawne i wygodne. -
MSc
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Sie 2022
01 Maj 2022
Ośrodek kształcenia