MASTERSTUDIES

Taniec Stany Zjednoczone - programów Taniec Stany Zjednoczone Taniec

MSC lub Master of Science, jest rozróżnienie akademicki obdarzył tych, którzy skutecznie zakończyć wcześniej określonych zajęć w to, co jest często oparte na nauce dyscypliny. Magister często zwiększa możliwości rozwoju kariery zawodowej, a także potencjalne zyski.

Podejście kładzie nacisk na połączenie umysłu i ciała rozwijającego się w kontekście kultury dyscyplin. Celem pedagogiki tańca jest ułatwienie poprawy swoich zdolności twórczych i krytyczne myślenie, a tym samym budować swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie tańca i edukacji tanecznej.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Taniec Stany Zjednoczone - Weź Taniec Stany Zjednoczone. Wszystkie Taniec i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Taniec, Stany Zjednoczone Filter

Program terapii tańcem / ruchem MS

Sarah Lawrence College
MSc
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program terapii tańcem / ruchem w Sarah Lawrence College opiera się na empirycznie popartym założeniu, że ciało i umysł są ze sobą powiązane i współdziałają w zdrowiu i chorob ...

Czytaj więcej