MASTERSTUDIES

Taniec Bronxville - programów Taniec Bronxville Taniec, Bronxville

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Misją Programu Edukacji Tańca jest zapewnienie wysokiej jakości profesjonalnych postęp w teorii i zastosowania edukacji tanecznej dla nauczycieli, dyrektor generalny, artystów i uczonych badań w dziedzinie tańca i edukacji.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Taniec Bronxville - Weź MSc Bronxville. Wszystkie programu MSc i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Taniec, Bronxville Filter

Program terapii tańcem / ruchem MS

Sarah Lawrence College
MSc
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program terapii tańcem / ruchem w Sarah Lawrence College opiera się na empirycznie popartym założeniu, że ciało i umysł są ze sobą powiązane i współdziałają w zdrowiu i chorob ...

Czytaj więcej