MASTERSTUDIES

Taniec Ameryka Północna - Taniec programów Taniec w Ameryka Północna

Master of Science lub magistra, to stopień naukowy przyznawany tym, którzy skutecznie zakończyć około czterech lat intensywnych badań na dany temat. Wiele kursów magisterskich oferują połączenie klasie i nauczania opartych na badaniach.

Podejście kładzie nacisk na połączenie umysłu i ciała rozwijającego się w kontekście kultury dyscyplin. Celem pedagogiki tańca jest ułatwienie poprawy swoich zdolności twórczych i krytyczne myślenie, a tym samym budować swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie tańca i edukacji tanecznej.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Taniec Ameryka Północna - Weź Taniec Ameryka Północna. Wszystkie Taniec i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Taniec, Ameryka Północna Filter

Program terapii tańcem / ruchem MS

Sarah Lawrence College
MSc
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program terapii tańcem / ruchem w Sarah Lawrence College opiera się na empirycznie popartym założeniu, że ciało i umysł są ze sobą powiązane i współdziałają w zdrowiu i chorob ...

Czytaj więcej