close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Taniec, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Magister lub mgr jest stopniem, który pozwala studentom kontynuować naukę w określonej dziedzinie po uzyskaniu tytułu licencjata. Zazwyczaj tego typu program będzie trwał od jednego do dwóch lat, w zależności od uczelni i programu nauczania. Co to jest magister tańca? Magister tańca jest stopniem, który koncentruje się na fizycznych aspektach tańca i ruchu. Uczniowie mogą spodzie… Czytaj więcej

Magister lub mgr jest stopniem, który pozwala studentom kontynuować naukę w określonej dziedzinie po uzyskaniu tytułu licencjata. Zazwyczaj tego typu program będzie trwał od jednego do dwóch lat, w zależności od uczelni i programu nauczania.

Co to jest magister tańca? Magister tańca jest stopniem, który koncentruje się na fizycznych aspektach tańca i ruchu. Uczniowie mogą spodziewać się poznania różnych stylów tańca i ruchów, które kwalifikują je jako sztukę. Będą również biegli w nauczaniu tych ruchów i wykonywaniu różnych stylów. Naukowe aspekty tańca zostaną omówione dogłębnie, a udział w ćwiczeniach może być wymagany.

Osoby, które ukończyły studia magisterskie z tańca, będą wyposażone w wiedzę o naukowych i terapeutycznych aspektach tańca i ruchu. Ten rodzaj pogłębionej edukacji umożliwi absolwentom zdobycie biegłości w choreografii i nauczaniu.

Istnieje wiele różnych instytucji, które oferują tego rodzaju rozszerzoną edukację, a ceny tego typu stopnia będą się różnić w zależności od programu. Najlepszym sposobem, aby zrozumieć, ile kosztować będzie potencjalny program, jest bezpośredni kontakt z uniwersytetem lub uniwersytetem.

Absolwenci tego programu będą mieli mnóstwo różnych możliwości dostępnych dla nich po ukończeniu. Wielu będzie miało niezbędne przeszkolenie, aby zostać profesjonalnymi tancerzami lub choreografami. Inni mogą zdecydować się na profesjonalne nauczanie tańca lub teorii tańca. Ze względu na rosnące zainteresowanie tańcem i ruchem, ci, którzy osiągną tytuł magistra tańca, mogą spodziewać się dużego popytu po ukończeniu studiów.

Jeśli myślisz o rozwijaniu swojej edukacji poprzez udział w Master of Science in Dance, zastanów się nad programem online. Może to umożliwić tym, którzy żyją w kraju i za granicą, dostęp do ich pożądanego stopnia. Aby rozpocząć kurs, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sarah Lawrence College
Bronxville, Stany Zjednoczone

Program terapii tańcem / ruchem w Sarah Lawrence College opiera się na empirycznie popartym założeniu, że ciało i umysł są ze sobą powiązane i współdziałają w zdrowiu i chorob ... +

Program terapii tańcem / ruchem w Sarah Lawrence College opiera się na empirycznie popartym założeniu, że ciało i umysł są ze sobą powiązane i współdziałają w zdrowiu i chorobie. Ruch ciała zapewnia zarówno środek oceny, jak i sposób interwencji dla terapeutów tańca / ruchu, pracujących z jednostkami lub grupami, w leczeniu upośledzeń rozwojowych, medycznych, społecznych, fizycznych lub psychicznych. Naucz się wykorzystywać terapię tańcem / ruchem, psychoterapeutyczne wykorzystanie ruchu, aby wzmocnić emocjonalną, poznawczą, fizyczną i społeczną integrację jednostki. -
MSc
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami