MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne MSc Umeå - programów MSc Umeå MSc , Umeå

Mgr oznacza Master of Science. Jest podyplomowe edukacyjnych magister 's podane przez uniwersytety w szerokiej liczbie państw. Stopień jest zazwyczaj badane w naukach i czasami w naukach społecznych.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Umeå położony jest w północnej części Szwecji w Vsterbotten County. Jest on skierowany do miasteczka uniwersyteckiego. Ma ponad 100.000 mieszkańców. Posiada 3 uniwersytety, które koncentrują się na badaniach naukowych.

Studia niestacjonarne MSc Umeå - Weź MSc Umeå. Wszystkie MSc program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Science in Physics

Umeå University - Faculty of Science and Technology
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
15 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program magisterski z fizyki daje możliwość zdobycia szerszej i głębszej wiedzy i umiejętności w ramach jednego lub kilku podobszarów fizyki. Możesz swobodnie wybierać kursy z ...

Czytaj więcej

Magister nauk o środowisku

Umeå University - Faculty of Science and Technology
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Roczny program magisterski w dziedzinie nauk o środowisku ma na celu rozwinięcie kompetencji w pracy z zagadnieniami środowiskowymi. Będziesz uczył się zagadnień środowiskowyc ...

Czytaj więcej