close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Studia międzynarodowe, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Dla wielu studentów studia licencjackie nie są wystarczające, aby uzyskać pełne zrozumienie przedmiotu. W rezultacie osoby te często decydują się na uzyskanie tytułu magistra nauk ścisłych. Po ukończeniu studiów licencjackich studenci spędzają od jednego roku do trzech lat na studiach magisterskich. Czym jest mgr in International Studies? Mimo że świat staje się coraz bardziej… Czytaj więcej

Dla wielu studentów studia licencjackie nie są wystarczające, aby uzyskać pełne zrozumienie przedmiotu. W rezultacie osoby te często decydują się na uzyskanie tytułu magistra nauk ścisłych. Po ukończeniu studiów licencjackich studenci spędzają od jednego roku do trzech lat na studiach magisterskich.

Czym jest mgr in International Studies? Mimo że świat staje się coraz bardziej powiązany, różnice regionalne i kulturowe pozostają. Studenci, którzy kontynuują naukę na kierunkach międzynarodowych, poznają Azję, Europę, Amerykę, Afrykę, Bliski Wschód i inne geograficznie ważne miejsca. Zazwyczaj zbierają informacje na temat języka, kultury, systemów gospodarczych, struktur rządowych i biznesu. Wielu studentów zapewnia wkład w projektowanie kursów, pozwalając im skoncentrować się na obszarach indywidualnego zainteresowania. Często uczniowie kończą swoje zajęcia, biorąc kurs na zwieńczeniu, kończąc staż lub pisząc dużą gazetę.

Zdobycie tytułu magistra w zakresie studiów międzynarodowych powinno pomóc uczniom rozwijać wiele nowych umiejętności. Co najważniejsze, zazwyczaj uczą się rozumieć inne kultury, mówić w nowych językach i analizować złożone problemy światowe. Umiejętności te często pomagają absolwentom odnieść sukces zarówno w roli rządowej, jak i pozarządowej.

Ci, którzy zapisują się na studia magisterskie w programie studiów międzynarodowych, zazwyczaj oczekują zapłaty czesnego i opłat. Dokładna kwota tych wydatków zależy od reputacji szkoły i jej lokalizacji, a także czasu trwania nauki. Pracowici studenci próbują badać konkretne koszty, aby pomóc im w efektywnym budżecie.

Studenci, którzy ukończyli studia magisterskie w zakresie studiów międzynarodowych, często są konkurencyjni w sektorze biznesowym, rządowym i non-profit. Ci, którzy wkraczają do świata biznesu, często znajdują pracę jako menedżer handlu międzynarodowego, specjalista ds. Marketingu lub urzędnicy wykonawczy. Absolwenci, którzy zajmują stanowiska rządowe, zwykle pracują w charakterze dyplomatów, służąc jako oficerowie służb zagranicznych, dyplomaci lub przedstawiciele handlu. Tymczasem niektórzy z międzynarodowych studiów magisterskich przyczyniają się jako non-profit dyrektorzy wykonawczy, specjaliści ds. Polityki lub profesorowie.

Wraz z rosnącą popularnością edukacji internetowej, wielu studentów decyduje się na uzyskanie tytułu magistra w zakresie studiów międzynarodowych za pośrednictwem platformy internetowej. Inni uczęszczają na zajęcia w tradycyjnym otoczeniu. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Lund University
Lund, Szwecja

Master of Science in Global Studies to interdyscyplinarny program studiów magisterskich z zakresu nauk społecznych, który ma na celu dostarczenie wiedzy na temat globalizacji, ... +

Master of Science in Global Studies to interdyscyplinarny program studiów magisterskich z zakresu nauk społecznych, który ma na celu dostarczenie wiedzy na temat globalizacji, konfliktów i zmian społecznych. Obejmuje to zrozumienie teorii związanych z procesami globalizacji i transformacji, analizowanych w różnych ramach dyscyplinarnych. Program przedstawia główne teorie i koncepcje kulturowe, ekonomiczne, polityczne i społeczno-psychologiczne, aby umożliwić Ci dokonywanie świadomych, porównawczych analiz tego, jak globalizacja jest powiązana z konfliktem i zmianami społecznymi. Byli studenci, na przykład, odbywali staże w ambasadach oraz w międzynarodowych organizacjach pozarządowych, firmach prywatnych i sektorze publicznym. -
MSc
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami