MASTERSTUDIES

Studia niestacjonarne Studia biznesowe Richmond - programów Studia biznesowe Richmond Studia biznesowe , Richmond

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Studia biznesowe to obszar akademicki studiów, który zapewnia wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w dziedzinie biznesu. Badania mogą składać się z finansów, rachunkowości, ekonomii, badaniach organizacyjnych, etyki biznesu i marketingu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Richmond miasto, usytuowane wzdłuż linii upadku James River jest stolicą stanu Virginia, Stany Zjednoczone. Kilka uczelni wyższych służyć miastu. Miasto słynie również renomowanych uczelniach technicznych.

Studia niestacjonarne Studia biznesowe Richmond - Weź Studia biznesowe Richmond. Wszystkie Studia biznesowe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Studia biznesowe, Richmond Filter

Master of Science in Business - Finanse

Virginia Commonwealth University School of Business
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Master of Science in Business z koncentracją w programie Finansów jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów, którzy posiadają tytuł licencjata w biznesie, choć niektóre ...

Czytaj więcej

Master of Science in Business - Decision Analytics

Virginia Commonwealth University School of Business
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Master of Science in Business z koncentracją decyzji Analytics zapewnia studentom wiedzy i umiejętności ilościowych doświadczenia w analizowaniu problemów pojawiających się w ...

Czytaj więcej