close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Historia średniowiecza, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Magister (MSc) zazwyczaj trwa dwa lata, choć może być zakończone w jednym z intensywnych badań. Magister może umożliwić absolwentowi praktykę jako specjalista lub instruktor w terenie; może również ustawić absolwentów, aby przejść do dalszych studiów w programach doktoranckich. Co to jest magister w średniowieczu? Master of Science in Studies średniowiecznych zapewnia dogłęb… Czytaj więcej

Magister (MSc) zazwyczaj trwa dwa lata, choć może być zakończone w jednym z intensywnych badań. Magister może umożliwić absolwentowi praktykę jako specjalista lub instruktor w terenie; może również ustawić absolwentów, aby przejść do dalszych studiów w programach doktoranckich.

Co to jest magister w średniowieczu? Master of Science in Studies średniowiecznych zapewnia dogłębną wiedzę na temat średniowiecza. Studenci zazwyczaj specjalizują się w kombinacji umiejętności, aby umożliwić dalsze badanie tego okresu. Na przykład studenci mogą brać udział w kursach starożytnych praktyk pisarskich i średniowiecznych, aby stać się ekspertami w analizie średniowiecznych rękopisów. Podczas gdy stopień licencjata może być okazją do skupienia się na średniowiecznej historii, literaturze lub tematach - na przykład jako koncentracja w literaturze angielskiej - magister zazwyczaj pomaga uczniom rozwijać umiejętności niezbędne do prowadzenia rygorystycznych badań średniowiecznych dokumentów lub artefaktów.

Studenci zazwyczaj wybierają ten stopień z chęci zagłębienia się w studia średniowiecza. Ta epoka obejmowała znaczną część historii ludzkości i nadal przyciąga szerokie rzesze osób, od graczy po entuzjastów historii po profesjonalnych muzyków.

Koszt uzyskania tytułu magistra w studiach średniowiecznych może się znacznie różnić w zależności od kraju i szkoły. Przyszli studenci powinni dokładnie zbadać ofertę instytucji przed złożeniem wniosku, ponieważ istnieje wiele podtematów pod parasolem historii średniowiecznej, a zatem wiele możliwych obszarów specjalizacji.

Stopień magistra jest zwykle wymagany do wykonywania zawodu w średniowiecznej historii, ponieważ licencjat zazwyczaj nie zapewnia wystarczającej wiedzy. Mgr może przygotować absolwentów do kariery w szerokim zakresie ustawień od archiwów i bibliotek po media i wydawnictwa. Oferuje uczniom interesujące możliwości tworzenia własnej niszy intelektualnej w niemal każdej dziedzinie, która może w jakiś sposób przecinać średniowieczne studia.

Średniowieczne studia mogą odwoływać się do szerokiej gamy zainteresowanych stron, w tym specjalistów z innych dziedzin, którzy chcą zawęzić główny punkt swojej pracy do tej epoki. Kursy online są idealne dla tych, którzy chcą uczyć się historii średniowiecza, ale nie mają dostępu do lokalnego programu. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology
Edynburg, Wielka Brytania

Nasz magister historii średniowiecznej ma na celu dostarczenie umiejętności prowadzenia zaawansowanych badań fascynującej historii Europy w okresie między 400 a 1500 r. I ofer ... +

Nasz magister historii średniowiecznej ma na celu dostarczenie umiejętności prowadzenia zaawansowanych badań fascynującej historii Europy w okresie między 400 a 1500 r. I oferuje dogłębne eksploracje szeregu konkretnych tematów w tym okresie. Ten program zapewni ci to, czego potrzebujesz do prowadzenia zaawansowanych badań w średniowiecznej historii, i pomoże ci rozwinąć własne zainteresowania badawcze poprzez małe, oparte na seminariach zajęcia. Będziesz mieć również dostęp do światowej klasy zasobów, w szczególności imponujących połączonych kolekcji Biblioteki Narodowej Szkocji i Biblioteki Głównej Uniwersytetu w Edynburgu. Oprócz tego będziesz należeć do dobrze prosperującej społeczności naukowców, stając się członkiem wysoce interdyscyplinarnego Centrum Edynburskiego Studiów Średniowiecza i Renesansu (CMRS), które organizuje regularne seminaria badawcze, a także szereg innych zajęć akademickich i społecznych. wydarzenia. -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami