Filter
Magister nauk ścisłych
Niemcy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Psychologia kliniczna Niemcy - programów Psychologia kliniczna Niemcy Psychologia kliniczna

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie. 

Obszar akademickiej psychologii klinicznej obejmuje szereg różnych tematów. Wspólne zajęcia mogą obejmować zaburzenia psychologiczne teorie osobowości, rozumowanie statystyczne w psychologii, żywotności i rozwoju ludzkiego, elementy psychologii klinicznej i testy psychologiczne.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Psychologia kliniczna Niemcy - Weź Psychologia kliniczna Niemcy. Wszystkie Psychologia kliniczna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Psychologia kliniczna, Niemcy

Diploma University of Applied Sciences

Program magisterski „Psychologia ze szczególnym uwzględnieniem psychologii klinicznej i umocnienia psychologicznego” szkoli absolwentów, dla których czeka zróżnicowana dz ... [+]

Program magisterski „Psychologia ze szczególnym uwzględnieniem psychologii klinicznej i umocnienia psychologicznego” szkoli absolwentów, dla których czeka zróżnicowana dziedzina aktywności. W ciągu pięciu semestrów regularnego okresu studiów pogłębiona wiedza i umiejętności w zakresie psychologii klinicznej i wzmacniania psychicznego są połączone z zagadnieniami zdrowotnymi, profilaktycznymi i ekonomicznymi w innowacyjny i interdyscyplinarny sposób.

Program studiów koncentruje się na konkretnych ćwiczeniach i jednostkach refleksji, które powracają do rozwiązania powtarzających się problemów społecznych. Ale stanowi również doskonałą podstawę do pogłębionego szkolenia i dalszej edukacji w dziedzinie psychologii klinicznej, a także psychologii zawodowej i zdrowotnej.... [-]

Niemcy Magdeburg Niemcy online
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 semestry
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Medizinische Hochschule Brandenburg

Program magisterski Psychologia kliniczna i psychoterapia (magisterium) ma na celu zapewnienie studentom psychologii odpowiedniej wiedzy i praktycznych umiejętności i umi ... [+]

Program magisterski Psychologia kliniczna i psychoterapia (magisterium) ma na celu zapewnienie studentom psychologii odpowiedniej wiedzy i praktycznych umiejętności i umiejętności potrzebnych do udanej kariery. Studenci powinni nauczyć się poznawać ludzi z empatią i otwartością podczas studiów, dokonywać zróżnicowanej historii medycznej, rozumieć i opisywać plany terapeutyczne oraz stosować metody diagnostyki klinicznej.

Możliwymi dziedzinami zawodowymi są obiekty psychospołeczne i medyczne, coaching, diagnostyka i doradztwo, zasoby ludzkie, przestępczość, ruch drogowy, sport i psychologia zdrowia, media i komunikacja, nauczanie akademickie i badania.

... [-]
Niemcy Neuruppin
Otwarta rekrutacja
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku