$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Przygotowanie do zawodu, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

Studenci, którzy uzyskali tytuł licencjata są uprawnieni do prowadzenia Master of Science (MSc) do dalszej kariery i rozwoju osobistego. Zazwyczaj dwuletni program w dziedzinie nauki, mgr jest zwykle mieszaniną badań, praktyk, kursów i profesjonalnego projektu badawczego lub tezy. Co to jest magister w studiach przeddyplomowych? W tym programie studenci zazwyczaj ściśle współpracują z… Czytaj więcej

Studenci, którzy uzyskali tytuł licencjata są uprawnieni do prowadzenia Master of Science (MSc) do dalszej kariery i rozwoju osobistego. Zazwyczaj dwuletni program w dziedzinie nauki, mgr jest zwykle mieszaniną badań, praktyk, kursów i profesjonalnego projektu badawczego lub tezy.

Co to jest magister w studiach przeddyplomowych? W tym programie studenci zazwyczaj ściśle współpracują z doradcami wydziału, aby opracować plan studiów, który wspiera rozwój zawodowy. Badania mogą koncentrować się na szerokim zakresie tematów, w tym zarządzaniu projektami, stosowanymi statystykami, przywództwem usług i zarządzaniu obiektami. Do ukończenia tego programu zwykle potrzebne są zajęcia, studia, badania i projekt badawczy lub praca dyplomowa.

Wybrani naukowcy w tym programie często rozwijają zaawansowany zestaw umiejętności badawczych, które mogą być korzystne dla rozwoju kariery, a także pomocne we wszystkich aspektach życia. Inne umiejętności mogą zależeć od wybranego kierunku studiów, ale mogą obejmować wyższą kompetencję matematyczną i konkretne techniki zarządzania, które można zastosować w wielu sytuacjach.

Koszt ukończenia studiów magisterskich w programie studiów przeddyplomowych może wahać się od uniwersytetu do uniwersytetu. Niektóre szkoły mogą oferować lepszą pomoc finansową, podczas gdy inne mogą mieć niższe ceny. Uczniowie powinni skontaktować się z biurem sekretarza w celu uzyskania dalszych informacji.

Absolwent studiów magisterskich z zakresu studiów podyplomowych jest często przygotowywany do kariery w zarządzaniu w różnych dziedzinach biznesowych i zawodowych. Może również pracować dla agencji rządowych i organizacji zawodowych. Stanowiska badawcze oferują również możliwy rozwój kariery. Ten program może również prowadzić do pracy w środowisku akademickim. Możliwe kariery w tej dziedzinie obejmują architekta, inżyniera, farmaceutę, dziennikarza, asystenta i nauczyciela.

Studenci chcący studiować w tej dziedzinie mogą znaleźć programy studiów na tradycyjnych uniwersytetach lub za pośrednictwem programów online. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Rochester Institute of Technology (RIT)
Rochester, Stany Zjednoczone

Magister, który zapewnia elastyczność i niezależność, aby stworzyć indywidualny program dla absolwentów, dostosowany do Twoich zainteresowań i aspiracji zawodowych.

Magister, który zapewnia elastyczność i niezależność, aby stworzyć indywidualny program dla absolwentów, dostosowany do Twoich zainteresowań i aspiracji zawodowych. -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online