$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Projektowanie mody, Szukaj najlepszych programów MSc tutaj! - MSc

W hierarchii szkolnictwa wyższego Master of Science jest kolejnym krokiem nad Bachelor of Science. Program studiów trwa od około dwóch do dwóch lat, co pozwala na zapoznanie się z zaawansowaną tematyką dotyczącą danego kierunku studiów. Zdobycie stopnia ułatwi ci rozwój kariery. Czym jest magister w projektowaniu mody? Program przygotowuje Cię do pracy w szybko rozwijającej się,… Czytaj więcej

W hierarchii szkolnictwa wyższego Master of Science jest kolejnym krokiem nad Bachelor of Science. Program studiów trwa od około dwóch do dwóch lat, co pozwala na zapoznanie się z zaawansowaną tematyką dotyczącą danego kierunku studiów. Zdobycie stopnia ułatwi ci rozwój kariery.

Czym jest magister w projektowaniu mody? Program przygotowuje Cię do pracy w szybko rozwijającej się, konkurencyjnej branży. Wpaja uczniom umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w środowisku, które rozwija się w zakresie projektowania i innowacji. Kursy obejmują szeroki zakres tematów, w tym podstawy mody i projektowania, projektowania odzieży, zasad zarządzania marką i technologii. Wiele programów daje studentom możliwość pracy z firmami, aby zdobyć doświadczenie zawodowe w branży.

Branża modowa jest nękana tysiącami obiecujących kandydatów każdego roku. Mgr mody w projektowaniu wyróżnia się wśród konkurencji. Stopień jest również przydatny, gdy chcesz awansować w swojej karierze. Wielu pracodawców ceni sobie tych, którzy mają szerokie wykształcenie.

W zależności od tego, gdzie się ubiegasz, program do projektowania mody może zająć od jednego do dwóch lat. Koszt przyjęcia różni się w zależności od szkoły. Skontaktuj się z preferowaną uczelnią, aby ustalić czesne i opłaty.

Absolwenci uważają, że istnieją możliwości rozwoju kariery zarówno w branży mody, jak i poza nią. Podczas gdy niektórzy znajdują pracę jako projektanci mody lub tekstyliów, inni pracują na stanowiskach kierowniczych lub merchandisingowych w branży detalicznej. Są też prace dla projektantów w teatrze, filmie i telewizji. Wreszcie, media i branże wydawnicze często mają możliwości dla aspirujących ilustratorów mody, stylistów i pisarzy. Ponieważ program do projektowania mody wpaja uczniom wiele cennych umiejętności, absolwenci mają do dyspozycji wiele ścieżek kariery.

Istnieje wiele międzynarodowych szkół, które oferują stopnie projektowania mody, a kursy online są również dostępne. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
格勒诺贝尔管理学院
Grenoble, Francja +3 Więcej

Pod koniec programu studenci zdobędą kluczowe kompetencje do skutecznego zarządzania firmami modowymi, projektowymi i luksusowymi oraz będą mogli rozwijać się zawodowo w kosmo ... +

Pod koniec programu studenci zdobędą kluczowe kompetencje do skutecznego zarządzania firmami modowymi, projektowymi i luksusowymi oraz będą mogli rozwijać się zawodowo w kosmopolitycznym, kulturotwórczym i hiperkonkurencyjnym środowisku typowym dla tych branż. -
MSc
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia